dr. Organic

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiválóan hidratáló, intenzíven tápláló gyümölcs olajsavakban gazdag, antioxidáns hatású olaja, értékes bioaktív növényi hatóanyagokkal kiegészítve. Hatékonyan hidratálja a bőrt, a bőrszövet mélyebb rétegeibe hatolva táplálja és hidratálja a sejtközti szövetet, helyreállítva a bőr természetes egységét. Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Egi

2018. július 2.

Hát ez a testápoló tényleg jó volt. Bár száraz bőrre hosszútávon kicsit kevés, ...így gyorsan fogy. Szerettem nagyon ,csak ha annyit kentem volna rá amennyit szeretnék és szükséges...akkor kb. 1-2 hónapig tartott volna. :( De lehet h még újraveszem, Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

marbernadett

2018. január 3.

Télen használom, mert nagyon száraz a bőröm. Nagyon jól hidratál. Könnyen felszívódik, nem marad ragacsos a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

edi74

2016. február 28.

A Holt-tengeri ásványost váltottam le erre. Szuper az állaga. Könnyen beszívódik, illata mennyei. Együtt használom az ugyanilyen tusfürdővel. Maximális elégedettség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

Kiki7

2014. április 14.

Terra Naturi kókuszos testápolója helyett kerestem valami mást és persze a jól bevált dr. Organicnál kerestem vígasztalást. Mikor megláttam az állagát, lélekben le is mondtam róla, hisz a lábam képes pikkelyesre száradni, de nem csalódtam a márkában. :) Könnyűnek tűnő, jól kenhető, igazán tápláló testápoló kellemes illattal. Viszlát száraz bőr! : ))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

poor2agnes

2013. december 22.

Nekem nagyon bejön ez a testápoló. Tápláló, mégis könnyen beszívódik, és az illata is kellemes. És a tudat, hogy csupa természetes összetevőből áll.. :) Sajnálom, hogy csak most leltem rá. Annyi vacakot magamra kentem már... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Hibiszkusz

2012. április 18.

Most fogyott el, és csak azért nem veszem most újra, mert az E-vitaminos változatot tesztelem jelenleg. Nekem eléggé bejött. Bár testápolóként van jegyezve, én arckrémként is ezt használtam, és nagyon szerette a bőröm. Egyébként a dobozára is rá van írva, hogy az egész testfelületre alkalmas. Télen használtam, amikor nekem iszonyúan száraz a bőröm, ezért ez egy picit kevés volt, de tél elmúltával simán jó. Valóban hamar beszívódik, semmi nyomot nem hagy a bőrömön. Az illata olyan "natúr termék" illat, aki nem szereti az ilyesmit, nyilván ezt sem fogja szeretni, de nekem nem okozott gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

kr.galambos26

2012. február 29.

Most ajándékoztam el ezt a testápolót. Egy utolsó próbát még tettem vele, de nagyon büdös! Elviselhetetlen a szaga.
Egyébként jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos réteget.
De érdemes vásárlás előtt megszagolni! Sajnos én ezt nem tettem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

De érdemes vásárlás előtt megszagolni! Sajnos én ezt nem tettem :(

pipo.bernadett

2012. február 5.

Az eddigi legjobb testápoló, amit használtam! Könnyen felszívódik,nincs fényes,ragacsos utóhatása! Hosszan sima és selymes a bőröm tőle,pedig a lábszáramon,alkaromon kimondottan extra száraz volt! Csak jókat tudok róla mondani!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.