dr. Organic Pro Collagen Plus+ Anti-Aging Hidratáló Arckrém Sárkányvérfa Kivonattal

dr. Organic

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 7490 Ft

Az antioxidánsokban gazdag  hidratáló krém egyedülálló Pro Collagen komplexummal, biotinnal és hialuronsavval 2 óra elteltével bizonyítottan 50%-kal növeli a bőr hidratáltságát. Több, mint 24 órás hidratálást biztosít, csökkenti a bőrpírt és a ráncokat. Szederlevél kivonatot is tartalmaz, amely segíti az elasztin természetes termelődését, így a bőr megújult ragyogást és fokozott rugalmasságot kap.  Ez a hidratáló krém sárkányvért tartalmaz, amely segíti a száraz és károsodott bőr feltöltődését. A sárkányvér a perui őserdőkben megtalálható sárkányvérfa gyantája, bizonyítottan öregedésgátló, regeneráló és bőrgyógyító hatással rendelkezik. Kinyerése környezetbarát módszerrel történik.

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Glycerin h 0 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Alcohol Denat. al Glyceryl Stearate eo I euCoco-Caprylate eoWater / Aqua Myristyl Myristate eo 5 2Cetearyl Glucoside ti I eu Hydroxyacetophenone aSodium Hyaluronate h 0 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Extract Chondrus Crispus PowderMaltodextrin Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil i Sodium Cocoyl Glutamate ti Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract iPogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil Croton Lechleri Resin Extract Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil i Boswellia Carteri (Frankincense) Oil i Bulnesia Sarmientoi Extract iCananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Extract Canarium Luzonicum Gum Oil iCedrus Atlantica Wood Oil iCinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil i Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig ExtractCitrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil Jasminum Officinale (Jasmine) Extract h Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Styrax Benzoin Resin Extract iRubus Fruticosus (Blackberry) Leaf Extract Parfum/Fragrance i Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Phytate Dehydroacetic Acid ta Limonene i Linalool i Citronellol i Eugenol i Benzyl Benzoate i Geraniol i

Ár: 7490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Nonoka009

2019. szeptember 15.

Körülbelül 2 hete használom és az illata tényleg kicsit erős, de szerintem nem rossz. Nekem nagyon tetszett, ahogy hidratálta a bőrömet, meg vagyok vele elégedve. Nekem nem zsíros tőle a bőröm, pedig hajlamos az lenni. Jó kis krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

mitzi01

2018. november 14.

Egyelőre hatásosnak tűnik, puha és hidratált lesz tőle az arcbőr. De az illata kimondottan erős, első néhány használatakor alig tudtam aludni tőle, de aztán megszoktam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

senskin

2018. november 9.

Féláron vettem még Glamour napokon. Csak éjjelre tudom használni, mert nagyon nagyon olajos érzetű. Nekem kombinált a bőröm. Az illata nekem túl sok, egyelőre azt tudom mondani, hogy szép sima lesz a bőr reggelre tőle. Mást nem tapasztaltam, pihe puha arcbőr és szerintem ehhez nem árt jól is aludni az éjjel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate, Myristyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Boswellia Carteri (Frankincense) Oil, Bulnesia Sarmientoi Extract, Canarium Luzonicum Gum Oil, Cedrus Atlantica Wood Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Styrax Benzoin Resin Extract, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Geraniol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.