dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jana13, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2020. április 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag aromájú tápláló krém, a mélyebb bőrrétegekbe is behatol, stimulálja a sejtregenerációt, támogatja a kollagén és elasztin szintézist. Hidratálja, táplálja, feszesíti és energiával tölti el a bőrt. Aromatikus, antioxidáns hatású rózsa illóolaj, értékes bioaktív hatóanyagokkal kombinálva. Behatolva a mélyebb rétegekbe támogatja a sejtregenerációt, a kollagén és elasztin szintézist. Hidratál, táplál, véd és csökkenti a finom ráncokat, redőket. Klinikailag igazolt, öregedésgátló Vidrafűvel. Nem tartalmaz: Parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagot, -tartósítószert.

júliusi

2020. május 23.

Szeretem ezt a kellemes illatú krémet, gyorsan és könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Hidratál, nem irritál és tetszik az összetevő lista még ha olyan hosszú is. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

trangel

2018. október 2.

Megvétel után olvastam a véleményeiteket, hogy apró pattanásokat okoz. Lehetetlennek gondoltam, de tényleg így van...
Pedig illatra állagra és hatásra szuper kis krém LENNE.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

Pedig illatra állagra és hatásra szuper kis krém LENNE.

incifinc

2017. március 5.

Hidratálónak vettem és mivel a rózsaillat az egyik kedvencem, ezt is ki kellett próbálnom.
Nekem kevés, pár órával felkenés után húzódik a bőröm és átcsillog a smink alól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

ylexe

2014. június 20.

Nagyon szeretem, nem tudok rá rosszat mondani. Ajánlom a többi rózsással együtt használni. Tényleg úgy érzem, hogy mélyebben táplál. Csodát azért ne várjatok tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

ducababy

2013. június 16.

Ezt a kremet hasznalom mar fel eve, az illata, az allaga nagyon tetszik. Keves is eleg belole, egesz nap hidratalt tole a borom! Termeszetes es kevesebbe kerul, mint amiket eddig probaltam :) Csak ajanlani tudom! Barcsak lenne ez a krem fenyvedovel is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

Nusee

2013. február 18.

Én a túlérzékeny bőröm miatt használtam, gondoltam hátha beválna mivel igen csak megkeserít a száraz bőröm, zsíros állagú krém egy hétig szépen is ápolt, de picit zavart hogy nem szellőzött tőle a bőröm de ez hagyján, aztán jöttek a patik amik elég csúnyán begyulladtak, aztán a rémálmom a mitesszer na azóta is csak díszeleg a polcomon, most már úgy vagyok vele lehet akármilyen bio és méreg drága egyik sem jobb, keresgélek tovább :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Jana13

2011. október 29.

Szuper illata van, remekül hidratál, miközben nem lesz tele 2 nap múlva pattanással az arcom (sajnos így 30 évesen is a legtöbb krémtől az lesz), láthatóan simább, egyenletesebb a bőröm. Ajánlom érzékeny, kombinált , pattanásra és feszülésre egyszerre hajlamos bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 29.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology