dr. Organic

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 890 Ft

Detoxikálja és megújítja a bőrt. A pórusok mélyére hatolva eltávolítja a felesleges olajat és szennyeződéseket.

Ár: 890 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zonga

2020. február 5.

Én sem éreztem pirosságot, csípő hatást, nekem semmilyen irritációt nem okozott. Igaz, nem hagytam fenn sokáig. Talán lemosás után éreztem kis bizsergést, de ez nem volt zavaró, és annak tudtam be, hogy dolgozik a krém. Az ára kicsit húzós, de nekem is elég 3-4 alkalomra egy tasak, ehhez képest azért nem olyan drága. Kicsit fura a szaga (számomra kellemetlen, de nem vészes). Az állaga sűrű, krémes, de könnyű felkenni. Puha, hidratált, feltöltött lett tőle az arcom. Nem rögtön éreztem a hatását, még a lemosás után is fura volt. Amíg rajtam van, ill. utána nem volt annyira jó érzés - emiatt lehet, hogy nem lesz a kedvencem-, de másnap belenéztem a tükörbe, és egy egy teljesen megfiatalodott arc nézett vissza rám.

Update: Már háromszor használtam, de még mindig van a tasakban. Nem csíp, nem irritál, szép, puha lett a bőröm használat után (azért ez nem egy nagyon tartós hatás. De ettől függetlenül jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

Gimami

2020. január 5.

Én egy tasakot két alkalomra használok fel , pedig jó vastagon kenem. Van hogy fél órát is fent hagyom , semmilyen irritációt nem okoz , viszont szépen hidratál és simítja a bőrőmet. Utána bársonyos puha az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

ann0325

2019. április 15.

Egy tasak nekem 3 alkalomra elég. Hetente 1x szoktam használni. Nem okozott semmilyen irritációt, abszolút elégedett vagyok vele, csak azt sajnálom, hogy nem kapható belőle nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

baadri

2019. április 4.

Hetente 1x használom, a csomagoláson feltüntetett hatóidővel. Nem okoz irritációt (még akkor sem, amikor olykor kimegy a fejemből, hogy le kéne mosni és 10 percnél tovább is fent van). Puha, egységes bőrt eredményez. Én is kenek belőle az ajkamra, ott is jól teljesít. 4 alkalommal használtam eddig, de még mindig félig van a csomag, így abszolút megéri szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

AnikoR

2019. február 1.

Évek óta használom, havonta 1-2x veszem meg. Imádom! Extra jól feltölti a vízhiányos, pattanásos, érzékeny bőrömet, nekem nem okozott irritációt, pirosodást, csípést. A pattanásokat szépen lehúzza, egységesít, feltölt, hidratál, az ajkamra is szoktam tenni belőle.
Csak ajánlani tudom, bár az illata tényleg erős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Csak ajánlani tudom, bár az illata tényleg erős. :)

Csobanka

2019. január 20.

Szépek az összetevői és pattanásos-kombinált bőrömre gondoltam pont jó is lesz. Anyukám mitesszeres bőrű és nem ráncos típus, mint én, szóval kipróbáltuk mindketten. Nagyon nagy csalódás volt, szétszárította a fejemet és olyan vörös lettem, mint a cékla, anyukám is bár ő nem hámlott másnapra, mint én. Azóta kirpóbáltam koreai csiganyákos fátyolmaszkok viszont nagyon jót tettek az arcomnak, felfrissült tőlük a bőröm de ez csak szét mart, tehát nem az összetevő a hibás. Otthon készített manna zöld agyag por, víz és élesztő maszktól is kipirosodok de másnapra kitisztítja a bőrömet és segít a pattanásokon. Sajnos ez a dr. organic, ezen tények tükrében, valóban pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

vadrizs

2019. január 6.

Rendszeresen nem használtam, de alkalmi bőrszépítésre bevált, fénylő filmréteget sem képezett a bőrömön. Egy tasak kétszeri használatra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Mona0625

2018. szeptember 20.

Sokan írták hogy irritálta a bőrüket a maszk de én személy szerint nem tapasztaltam ilyesmit, nekem teljesen jól működött, rosszabb nem lett tőle a bőröm ugyanazt a hatást hozta mint bármelyik hasonló maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

titikutyus

2018. június 27.

Botranyos, hogy egy naturkozmetikum ilyen szintu bor irritaciot okoz, 2 perc utan le kellett mosnom az arcomrol, alatta teljesen leegett a borom. Ahogy olvasom, masok is jartak igy. Nem ajanlom ezt a termeket, pedig szeretem a Dr Organic egyeb termekeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Pantene

2018. április 22.

Nekem semmiféle kipirosodást vagy irritációt nem okozott, hidratálta a bőrömet, de ennyi. Nem voltam elájulva tőle, de lehetséges hogy újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Sorbitol, Urea, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.