Dr Renaud

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fecske, az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő málnás tonik. Parfüm- és alkoholmentes. A bőrt rugalmassá, tisztává és frissé teszi.

Kiszerelés: 250 ml

purpuratulips

2015. február 7.

Jól eltávolítja a sminket, nagyon finom az illata, az összetevőin kívül semmi rosszat nem tudok rá mondani. Viszont ettől a márkától elvárnám, hogy ne legyen benne semmi csúnya, szóval ezért -1 csillag, de ettől függetlenül nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Miliana

2014. január 27.

Imádom ezt a "tejüveg(műanyag)" flakont, az adagolója is jó, a dizájn maga. Az illata tényleg málnás (kicsit szeszes málna), ez tulajdonítható ugyebár a parfümnek, ami - mint már írtam - van benne a leírás ellenére. Na meg a parabenek, ami miatt annyira megharagudtam, hogy nem kap 5öst, pedig egyébként szépen tisztít és nem szárít. Viszont kicsit ragacsos marad ez után is a bőröm. Nem lett a kedvencem, nem veszem újra, és bár felhúztam az orrom, de lehet, hogy megpróbálkozom még az azulénes szemkrémmel (ha nincs benne paraben) is tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

gretanagy

2013. október 18.

Nekem kombinált bőröm van, a T-vonalban kicsit zsíros, de nem túlzottan, de inkább a pattanásokkal küzdök, mint a szárazsággal. Az én bőrtípusomhoz kiváló kiegészítő az arctisztításhoz, reggeli és esti használatát ajánlom!!! Mivel alkoholmentes, nem szárítja ki a bőrömet, de valóban eltávolítja a tisztítás után bőrömön maradt felesleges zsírt, és frissít. Ha nem is használnék utána hidratáló krémet, szerintem akkor is szép sima és hidratált maradna a bőröm, de azért ezt nem javaslom :) ja és nagyon kellemes az illata. Nem tudom, hogy ez-e a csodaszer, vagy a használatával egy időben a táplálkozási szokásaim is némileg megváltoztak, de a bőröm teljesen kitisztult, egy pattanás sincs rajta, mióta használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.