Dr. Sacher's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Természetes bőrápoló éjjel és nappal. Rugalmasságot ad a bőrnek. Gyorsan beszívódik és nem zsírosít.

medgirl

2015. március 8.

Csupa jó véleményem volt a termékről addig, amíg el nem olvastam az összetevőket. Számomra meglepő, hogy egy gyógyszertárban beszerezhető termékben (legalábbis én eddig csak ott találkoztam vele) több parabén-származék is található. Ezt leszámítva egyébként nincs vele gond, könnyen beszívódik és kellően hidratál, nem hagy zsíros érzetet maga után. Az összetevői miatt azonban nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

gy.edit0210

2013. november 28.

Én a pingvin patikában szereztem, a kuponokból vettem ezt is, de sztem rendesen pénzért is meg lehet venne. /mondjuk a pingvin patikákon kívül máshol még nem láttam/ Meg vagyok vele elégedve én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

jetroh

2013. november 18.

Annyira szeretem ezt a testápolót!Hamar beszívódik,és rendkívül jól hidratál.Anyukámtól kaptam,és ő is kapta valahonnan.
Nem tudja valaki hol lehet ilyet kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nem tudja valaki hol lehet ilyet kapni?

mrs.imperator

2013. október 12.

Nagyon jó az illata, kellemes mézes, tetszik a törtfehér színe is, könnyű, gyorsan felszívódó krém, jól hidratál és nagyon olcsó, sokáig elég :) Arcra, kézre, testre, bárhova.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.