Dr. Scheller

Ár:   775 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsuka, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Kézkrémek

Intenzív védelem érdes és repedezett kézre.A körömvirág kivonat megnyugtatja,az A-vitamin-palmitát újra ellenállóvá teszi a bőrt. A kézbalzsam egy védő filmréteget hagy a bőrön.

wildrose

2020. április 9.

Csodás illatú, testesebb állagú kézkrém, lassan, de tökéletes szívódik fel, és eszméletlenül csodásan táplálja a száraz bőrt. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 9.

ZsofiSz

2016. május 2.

A krém maga nagyon jó, pár nap alatt rendbe rakta a szárazságtól kb. véresre repedt kezemet. Nekem az illata annyira nem jön be (eleve a körömvirág illatát nem szeretem), de ettől függetlenül ezt a kézkrémet használom és fogom is, mert tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Matilda

2016. január 7.

Már évek óta megvan a jól bevált kézkrémem, de ez annyira meggyőzött, hogy biztosan meg fogom venni. Rokonomnál próbáltam ki és teljesen magával ragadott az illata. Többnyire keresem az illatmentes dolgokat, már csak azért is mert a legtöbb illatosított krémnek vagy tusfürdőnek baromi idegesítő parfüm vagy émelyítően édes illata van. Ennek a krémnek viszont természetes, nyugtató és nagyon finom. Sokáig érződik utána a kezemen, és a kirepedezett bőrömet egy használat után rendbe hozta, nem irritálja az ekcémámat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Rózsabimbó

2015. szeptember 17.

Az értékelések alapján vettem meg.
Nos, nálam közel nem teljesített ilyen jól.
Oké, hidratál, meg minden, de iszonyatosan ragad utána a kezem. És ez az érzés nem is múlik el.
Pedig én kimondottan szeretem, ha egy krém "testesebb".
De a ragacsos érzést ki nem állhatom.
Azt aláírom, hogy ha este bekenem a kezem, másnapra gyönyörű lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Az értékelések alapján vettem meg.
Nos, nálam közel nem teljesített ilyen jól.
Pedig én kimondottan szeretem, ha egy krém "testesebb".
De a ragacsos érzést ki nem állhatom.
Azt aláírom, hogy ha este bekenem a kezem, másnapra gyönyörű lesz.

zagnes89

2015. június 20.

Véresre repedezett (bőrgyógyász szerint ekcémás) kezemet 2 nap alatt meggyógyította (kb nem is látszott már ennyi idő után a heg). Kb 1 hónapja használom, azóta szépek a kezeim. Főleg estére használom mert nekem elég zsírosnak tűnik, és nem nap közben nem valahogy nem szívódik be olyan gyorsan illetve kicsit tapad. Viszont kézmosás után megdöbbentően simának érzem a kezeim. Annyira rendben tartja a kezem, hogy néha elfelejtem használni. Ár-érték arányban magasan veri a mezőnyt, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

tonic

2015. március 1.

Az itteni kifejezetten jó vélemények alapján vettem meg, igaz ebben a Müllerben is 775 volt,de így is megéri,mert nagyon jó, kellően beszívódik,kellemes érzés, és a hidegtől , sok kézmosástól már szinte pikkelyesre kiszáradt kezem hamar rendbe jött tőle. Szimpatikus még a parabénmentes összetétel is természetesen,így csak ajánlani tudom mkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Redpanda

2014. november 27.

Már annyi, de annyi kézkrémet próbáltam életemben, nagyon olcsótól kezdve a nagyon drágáig, hogy nem is kezdek bele a felsorolásba. A téli időszak viszont mindegyiken kifogott, kivéve ezt a terméket. Kb. 3 éve találtam rá, azóta nálam "must have". Psoriasisom van, ami a kézfejemen a körmeimet érinti, ez a krém viszont azt is eltüntette. Onnan tudom, hogy ő volt, hogy amikor nyáron nem használtam egy ideig, előjött a psori, viszont ahogy elkezdtem használni ősszel, szépen lenőtt a körmöm, és most újra egészséges. Szóval ha valakinek ilyen problémája van, mindenképp tegyen egy próbát, mert nem drága termék, de nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 27.

Neovo

2014. november 24.

A sokat próbált krémek közül magasan a legjobb. Véresre szokott repedezni a kezem, eddig egyik krém sem volt jó. De ez, valami mesés. Éjszakára bekenem és másnap a rengeteg kézmosás ellenére sem szárad ki. A kiszáradt, kirepedezett kezemet egy éjszaka alatt rendbe rakja. Az előző nap még smirgli tapintású kezem egy éjszaka alatt puha, selymes tapintású kacsó lesz..Mióta rátaláltam csak ezt használom, főleg télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

alycethetyger

2014. november 8.

A legjobb kézkrém, amit valaha is használtam. Sűrű állagú, de gyorsan beszívódik, az illata kellemes, hatása pedig azonnal látható/érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

marcsi11226

2014. november 4.

Nagyon szeretem. Finom az illata, és nagyon jót tesz a kezemnek.
Hamar beszívódik, és puhává varázsolja a kezeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Nagyon szeretem. Finom az illata, és nagyon jót tesz a kezemnek.
Hamar beszívódik, és puhává varázsolja a kezeimet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology