Dr. Wolff

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 13.

Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Samponok

• Elősegítheti a természetes hajnövekedést.
  • Normál,gyenge és ritkuló hajra.
  • Hajnövekedést serkentő, fényes hatás, hidratált haj.
  • Szilikonmentes összetétel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

klorosluca

2024. április 24.

Nekem elég kevés termék is elég, hogy jól megtudjam mosni vele a középhosszú, hullámos és sajnálatos módon vékonyszálú hajamat. Sokkal fényesebb és kevésbé zsírosodik, de ettől függetlenül azt érzem, hogy én is csak bedőltem a marketingnek. Nem feltétlenül rossz, mert szépen tisztít, de hasonolóan szép eredményt olcsóbb termékkel is eltudnék érni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 24.

Avivi

2024. január 22.

Most járok a flakon vége felé, nem vettem észre, hogy gyorsabban nőne tőle a hajam, mondjuk a reggeli hajmosásnál nem is várom ki a 2 perc hatóidőt. Lehet, hogy újraveszem majd, szépen tisztít, nem szárít, nem zsírosodik gyorsabban a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

kuszkusz17

2024. január 5.

Legalább fél éve használom. Nem zsírosít, nem szárít, nem hidratál, nem fényesít. Alaphelyzetben, mindenféle kence nélkül is baromi gyorsan nő a hajam, így ezt a hatást sem tudom megerősíteni. Ha nagyon őszinte akarok lenni: tulajdonképpen az én esetemben nem csinál semmit azon kívül, hogy iszonyatosan összegubancolja vékonyszálú hajamat, egy targoncányi balzsam kell a kifésüléshez.
Kemény leszek de igazságtalan (ááá, dehogy): ez egy elég rendesen túlárazott termék a megfelelő marketinggel fűszerezve, de semmivel nem tud többet, mint a Lidl-ben harmadáron kapható koffeines sampon.
Egy kérdésem azért lenne: ki az, aki beáll a zuhany alá, besamponozza a haját, majd vár 3-5 percig a megfelelő hatás elérése érdekében - lemossa az első adagot és mindezt megismétli???? Ha elzárja a vizet, akkor ott áll csurom vizesen, vár és fázik, ha nem zárja el, akkor az ökoszorongók leverik az ékszíjat a rengeteg, feleslegesen elfolyatott vizet siratva. És igazuk is van. Komolyan érdekelne, hogy ti hogyan oldjátok meg ezt a kérdést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 5.

PRahel98

2023. december 28.

Lassan másfél éve használom a sampont.
Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajamat és nem is zsírosodik tőle hamar.
Nekem rengeteget nőtt a hajam, nagyon sok baba hajszálam lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

Lassan másfél éve használom a sampont.
Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajamat és nem is zsírosodik tőle hamar.
Nekem rengeteget nőtt a hajam, nagyon sok baba hajszálam lett tőle.

Fairy0124

2023. november 19.

Update: ismét megvettem, mert azt tapasztalom, hogy ettől a legszebb a hajam, akármit próbáltam. Fényes, selymes, így ezt fogom használni.

Nagyon szép, csillogó hajmosás után a hajam tőle, meg is jegyezte Anyukám, hogy milyen szép, mit csináltam vele. Kellemes illatú, elég kevés is belőle. Nem zsírosít. Eltelt majdnem fél év vagy több is mióta használom, de nem látványos a növekedés, így azt hiszem ha elfogy nem is veszem újra. Jól tisztít, gyönyörű fényt ad, de a hajam semmivel sem nő gyorsabban tőle... A 4 pontot hagyom, mert jó sampon, tényleg, de nem növeszti gyorsabban a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 19.

dina0629

2023. október 8.

Nagyon szeretem, igaz én felváltva használom a
7 gyógynövényes schauma samponnal.
Második flakont használtam el, de már most látni , hogy rengeteg babahajam lett.
Már folyamatban van a 3. Flakon beszerzése is ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 8.

Nagyon szeretem, igaz én felváltva használom a
7 gyógynövényes schauma samponnal.
Már folyamatban van a 3. Flakon beszerzése is ☺️

Viktoria_fks

2023. június 12.

Több hónapig használtam, újravettem, hátha.... de semmi hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 12.

Letti.e

2023. február 27.

Nagy reményekkel megvettem a balzsammal együtt. 1x használtam belőle, úgy kiszárította a hajam h az nem igaz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

Szofi1294

2022. december 24.

Az illata nagyon jó, az ára nagyon sok. Én rozsvizes öblítéssel kombinálom, úgy van hajnövesztő hatása.Bár itt nem tudom hogy a rizsviznek vagy a samponnak, vagy a kombinációnak tudhatom be a hatást :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 24.

Audrey_04

2022. november 25.

Már elahsználtam egy flakonnal és nekem sok babahajam lett, de a zsírosodást én is tapasztaltam, ezért nem minden hajmosásnál használtam ezt a sampont.
hanem felváltva egy másikkal. Nagyon drágának tartom ezért most egy másik márkából vettem "ugyanezt a hatást ígérve" Meglátjuk! Amúgy szerintem isteni az illata és jó vele hajat mosni, de horror drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 25.

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Niacinamide, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.