Dr. Wolff

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Dunita

2019. szeptember 8.

Szülés után nagyon hullik a hajam, gondoltam teszek egy próbát. Még csak 1 hete használom, de sokkal jobb a hajam tartása, kevésbé zsírosodik és kevesebb hullik ki fésüléskor. Eddig csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 8.

jete92

2019. április 10.

Gyógyszer szedése miatt tavaly tavasszal elkezdett elképesztően hullani a hajam. Hónapokig harcoltam ellene eredménytelenül. Aztán kipróbáltam ezt az elixírt és HairClinic Extrát szedtem mellé (90 napos, napi 2 szemes kúra, ahogy kell) és lekopogom, de megállt, sőt sűrűsödik vissza és jó sok babahajam is lett. A gyógyszert azóta is szednem kell, de már csak az akkori adag negyedét, annyi már nem okoz gondot. Lehet, hogy nem egyedül (sőt tuti) ennek a toniknak köszönhető, de abban biztos vagyok, hogy rengeteget segít. Akinek csak picit hullik, annak valószínűleg tökéletesen működni fog magában is. Megéri az árát teljesen, jó illatú, nekem talán picit meg is emeli a hajtöveket. Könnyen zsírosodik a hajam egyébként, de ez a termék semmit sem ront rajta. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

t.eszter004

2019. február 23.

A samponért mentem, hát ez lett belőle, előtte nem is tudtam hogy létezik a samponnak egy tonik "tesója" 😃 így jár az,aki nem olvassa el, hogy mit emel le a polcról.
-1*, mert: az adagolás szerintem elég nehézkes ilyen relatív nagy flakonnal és ilyen fura nem is tudom.... csőrös szájjal, elég könnyű volt túltoln. Inkább frissen mosott, nedves hajon használtam, másnaposon elég csapzott madár hatását keltette (2 naponta mosok hajat)
A sampon is azért volt tervben,mert nagy hajnövesztős projektben vagyok, emelett használom a Varga zöld dobozos hajcseppet és Hairclinic extrát szedek már 2 hónapja. Egy pár hete kifogytam ebből, a hajcseppet meg csak 2 naponta használom(amíg meg nem vettem ezt addig naponta használtam), ameddig ez benne volt a rutinomban sokkal dúsabbnak éreztem a hajam szárítás után és a héten tűnt fel, hogy rengeteg babahajam nőtt. Ha kifogy a Varga ezt mindenképpen újraveszem, de áttöltöm a hajcseppes üvegbe, mert annak sokkal jobb az adagolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

hvcs

2019. január 22.

Elsőre drágának tűnhet, de a versenytársakhoz képest jó nagy kiszerelés, így talán a Bánfit leszámítva a legjobb ár-érték arányú (amazt meg olyan bonyolult használni.... jaj). Megbízható német minőség, használata egyszerű: mosott fejbőrbe bedörzsölgetni és száradni hagyni; szépen működik, az illata visszafogott és kellemes, melegen ajánlom!

PS. sok hónap használat után: ha használom, minden mosásnál és kifésülésnél kevesebb hajam jön ki. Csodaszer a maga műfajában, tényleg!

Szerk.: visszajöttem szólni, hogy a hajam zsírosodásán is rengeteget lassít, pedig nagyon küzdök egyébként a gyors zsírosdással

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

bettuszkaaa

2018. október 28.

Megnyugtatta a fejbőrömet, kellemes érzés volt használni, nem zsirosodott be tőle a hajam sem. Valamit biztosan csinált, bár több termékkel együtt használtam, viszont a csomagolása miatt le kell vonnom egy csillagot, mert borzasztóan nem praktikus. Mindig több ömlött ki a fejemre mint amennyit szerettem volna. Végül áttöltöttem egy kiürült fújókás palackba és azzal fújtam amennyit szerettem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

3 hónapja kezdett el hullani a hajam, minden alkalommal mikor a kezemmel átfésültem 7-10 hajszál maradt a markomban. 2 hete elkezdtem szedni különböző hajhullásra/hajnövesztésre való vitaminokat, nem vettem észre változást, 2 napja pedig kipróbáltam ezt ezt a terméket. Hajszárítás után vittem fel a fejbőrömre, majd hagytam gy kicsit, és rászárítottam. CSODASZER! Már az első használat után használt nekem, azóta megállt a hajhullásom, csak a napi normális mennyiség jön ki. Bánom hogy nem vettem meg előbb. Borsos az ára, de újra fogom venni akárhányszor, nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

bbetty

2018. június 4.

Feltem megvenni, hatha nem valik be nekem, de kar volt eddig varni! Nekem kozepen van a valasztekom es mar rendesen kikopott onnan a haj, viszont ezzel 2-3 het utan mar alig latszik a fejborom.
CSODA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

CSODA!

tinyblackpaw

2018. május 25.

Nem használom egész fejbőrön, úgy elég hamar elfogyna, viszont a ritkásabb részeken napi rendszerességgel alkalmazom és azt kell mondjam, hogy végzi a dolgát. Folyamatosan nőnek a babahajak és egy picit kevesebb hajam hullik ki ezeken a területeken. Nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajat és az illata is kellemes. Ár-érték arányban meglepően jó társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Kinga20

2018. február 26.

Csak hajmosás után szoktam használni, mert nem szeretem az illatát. Igazából a hatásában se vagyok teljesen biztos, mert egy hajerősítő sampont is használok november óta. A fodrászom javasolta, hogy a hajhullás megszüntetésére és a hajszálak megerősítésére érdemes valamilyen tonikot használni. Így, heti 1-2 használattal nagyon sokáig ki fog még tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Judy1

2017. október 28.

Tavasszal rettentően elkezdett hullani a hajam, ezért vettem meg. A hatását pár használat után éreztem, láthatóan kevesebb haj maradt a fésűn és hajmosásnál is kevesebb hullott ki. Az illata nagyon kellemes, a használata egyszerű, és nem zsírosítja, nehezíti el a hajat használat után. azt vettem észre, hogy még a hajam is selymesebb, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.