Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. január 19.

Ár:   €1
Kategória:   Fürdőtermékek

"Esti nyugalom" fürdősó a szantálfa illatával.

mse02

2017. január 12.

Nagyon kellemes illata van, egy fürdésre használtam el a 60g-os csomagot, kár volt, elég belőle a fele is.
Mintha puhított volna a bőrömön, bár egy használatból ezt nehéz megítélni.
Engem kicsit zavart, hogy nagyon megfestette a fürdővizet, sötét narancsra.
Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Mintha puhított volna a bőrömön, bár egy használatból ezt nehéz megítélni.
Engem kicsit zavart, hogy nagyon megfestette a fürdővizet, sötét narancsra.
Szerintem újra fogom venni.

Tvylvis

2016. szeptember 23.

Dédimnek volt egy rózsafa kincsesládikája, ez az illat számomra mindig pozitív, nosztalgikus jelentéssel bír. Ősszel, télen, egy kellemes fürdő, ezzel az illatal és egy jó könyvvel, nem is kell más. Mint a márka összes fürdősója, ez sem irritál, nem viszket utána a bőröm. Ebből is vettem tartalékot, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol