Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Fürdőtermékek

"Igazi nyaralás" habfürdő bio kókusszal és lime-mal. Vegán termék.

Emiii

2020. január 4.

A legjobb illatú habfürdő, amivel találkoztam. Tisztán érezni a kókuszt és a lime-ot is, édeskés, de nincs mű gejl hatása. Óriási habja van, ami lubickolás során sem tűnik el. A csomagolása is tetszik, mert egy vékony szűkítőn folyik ki a cucc és nem egy széles szájon át zúdul bele a kádba.
Csak most nézem, hogy a leírás szerint ez "nyaralós" habfürdő... engem ez csöppet sem zavart, mert decemberben csobbantam bele. Nem tudom eldönteni, hogy gyorsan fogyott-e, vagy csak túl sokszor fürödtem, de kevesebb mint egy hónap alatt elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Tvylvis

2019. február 2.

Talán a márkának ez a legjobb termékvonala. Az illata rettentően finom, természetes kókuszillat némi frissítő lime-mal, igazi nyári felüdülés. Emiatt egyértelműen inkább tavaszi, nyári darab. Nagyon jó, borzasztóan tetszett, lesz még belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.