Dresdner Essenz

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. november 17.

Kategória:   Fürdőtermékek

Érzéki-virágos illatú ápoló fürdősó. A makadámiadió-olaj, allantoin és búzaprotein védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán

ALettah

2021. február 17.

Szeretem a Dresdner Essenz termékeket, meg úgy általában a fürdőtermékeket :) Ennek az illata annyira nem ragadott magával, meglehetősen átlagos, krémes-virágos, viszont eddig az első olyan fürdőterméke a márkának, aminek tényleg érezni véltem némi ápoló hatását. A vizet tejszerű fehéressé változtatja, és nem fogja meg a kád szélét, ami szintén egy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Tvylvis

2021. január 13.

A leírás szerint érzéki, virágos illata van. Hát, az én orromnak ez inkább édes, krémes, cukormázas volt, némi diós aláfestéssel. Nem volt rossz, az évszakhoz passzolt. A vízben egyébként is viszonylag sokat vesztett az intenzitásából. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Nem irritál, nem szárít, de nem tilatkozott a bőröm a testápoló ellen. A csomagolása nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

szeliger

2020. december 28.

Tetszett, finom volt. A kristályok fehér színűek, könnyen oldódnak. Az illat púderes, fehérvirágos, melengető. A bőrömet nem bántotta, de azt nem mondanám rá, hogy bőrápoló hatású, nekem simán elkelt utána egy kis olajos testápolás.
Talán még újra is veszem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Talán még újra is veszem:)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin