Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. október 29.

Kategória:   Fürdőtermékek

Valódi tengeri sóval készült, 100 %-ban természetes eredetű illóolajokat tartalmaz. A levendulavirág és az indiai citromfű kivonatát tartalmazza. A levendulaolaj kiegyensúlyozó hatásával frissítően hat levertség, feszltség és stressz esetén. Az indiai citromfű kivonata segít újra meglelni a kiegyensúlyozottságot és a nyugalmat . Az értékes szezámolaj az ápoló hatású búzaproteinnel és a bőrnyugtató hatású panthenollal együtt érezhetően puha tapintásúvá és ápolttá varázsolja a bőrt.

Szintetikus illat- és konzerválóanyagok,  polietilén-glilol, lúgos szappan, nátrium-lauriléterszulfát, ásványi és szilikonolajok hozzáadása nélkül készült termék.

eo

2013. november 18.

Valahogy csak most került a kezembe, pedig már 2 vagy 3 éve kaptam ilyet a születésnapomra. Igazából egyáltalán nem voltak nagy elvárásaim, amolyan "egynek elmegy" fürdősóként bontottam fel, aztán annál nagyobb volt a meglepetésem. Az illata!!! Mesés. Nagyon finom, friss, tiszta, nyugtató, de mégis frissítő, és bár levendulafüggőként ezt szerettem volna kiérezni belőle, mégis a citromfű dominál. Amennyire nem vagyok a citrusos illatok rajongója, ez a fürdősó megrengette bennem a citrusos illatokról kialakult világképemet. :) A fürdővízhez adva nagyon szépen, enyhén kékesre színezi a vizet (én igyekszem vele spórolni, mert nem tudom, hol kapható, de KELL még), és már egy picitől is szép szín-illat egyveleg alakul ki. Külön tetszik benne, hogy milyen természetes, nem valami szintetikus dolog adja az illatát. Lazító, igazi spa élmény vele a fürdés. Hajat is mostam a vízben és féltem, hogy nem lesz jó a hajamnak, de nagyon szép lett tőle. Nagyon tetszik, ezt jobban már nem is fokozhatnám. :) Ha valaki tud információt a beszerzési helyéről, az feltétlenül sikítson!

Update: Megtaláltam, Müllerben lehet kapni igen kedvező (~ 320 Ft) áron. Jelenleg kétféle csomagolás van kirakva, gondolom még kiárusítják ezt a "régi" fajta csomagolást. Egyébként másban nem láttam különbséget, mindenkinek tudom javasolni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>