Dresdner Essenz

Ár:   345 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Főbb összetevői a levendula és a komló.

francais

2018. január 20.

Nagyon természetes illata van, fürdés után is érzem a bőrömön, több ilyen illatot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

cintialaura

2017. október 15.

Az erős lila szín elsőre nagyon bizarr látvány volt, de gyorsan megbékéltem vele. Sajnos a vízbe öntve nem olyan intenzív az illata mint gondoltam, de lehet hogy jobb is így, mert nem fullaszt meg 10 perc után.
A tasakon lévő lyukacska szuper ötlet volt, követendő példa kellene hogy legyen! 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Tvylvis

2017. október 15.

Csatlakozom a pozitív véleményekhez. Én alapból szeretem a levendulaillatot, lehetne akár még erősebb is, a vízbe kerülve sajnos sokat veszít az intenzitásából. A víz eléggé durván lila lesz tőle, a férjem csodálkozott is, miben fogok fürdeni. A formula jó, nem irritálja a bőrt, különösebb ápoló hatást sem vártam tőle. Utána kell testápoló, de az szerintem minden fürdés után kell. Nem rohanok rögtön újból megvenni, de ha összefutok vele, nem kizárt, hogy jön velem haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Mundow

2017. július 23.

Finom illata van és szép lilára színezi a vizet. Kellemes fürödni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

Finom illata van és szép lilára színezi a vizet. Kellemes fürödni benne.

cattitude

2017. február 2.

a karácsonyi illatú Dresdner Essenz után mindenképpen szerettem volna kipróbálni egy másik illatút is, néhány hete egy csúnya megfázás alkalmából erre esett a választásom. tele van nyugtató növényi kivonatokkal (levendula, macskagyökér, komló), tehát valóban hatásos és nem csak színessé-szagossá teszi a vizet. nagyon jó az illata és a bőrt sem szárítja. abszolút újravevős, ha lehetne, kilós kiszerelésben is megvenném, annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

rLau88

2016. november 28.

Természetes összetevők, finom illat! Szép lila színe lesz a víznek tőle :D
Nagyon jól esik ázni egy kicsit a lila vízben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Természetes összetevők, finom illat! Szép lila színe lesz a víznek tőle :D
Nagyon jól esik ázni egy kicsit a lila vízben :)

HRenata

2016. június 11.

Kedvelem a levendulát, így ezt mindenképpen ki kellett próbálnom. Finom illatú fürdősó valódi levendula illóolajjal, nem túl erős az illat, de kellemes volt kicsit ázni benne, ráadásul jópofa lila vizet csinál. Újra fogom venni, két 3 év alatti gyermek mellett néha muszáj lopni magamnak tiz percet :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

roni94

2016. február 17.

Hát ez valami mese :) A levendula illata dominál, ami nem az a mű illat, hanem teljesen mint az igazi. A vizet lilára festi, ami szerintem jópofa. Egy hosszú nap után jó érzés ebben "ázni". Biztos, hogy újraveszem és ki szeretném próbálni a többi fürdősót is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil