Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 16.

Kategória:   Fürdőtermékek

A lágy, keletiesen buja illat biztonságot nyújt és melegségbe burkol. A vanília krémes, édes illata a finom liliomillattal kombinálva a jó és rossz napokon is mindig vigasztaló élményt nyújt. Bőrbarát jellege dematológiailag igazolt!

Tvylvis

2018. február 6.

Illata alapján ez tetszik talán leginkább ebből a pezsgőfürdős sorozatból. Valóban lágy, keleties, érzéki illat, szerintem nagyon sokan szeretnék parfümként is. Férjem is rögtön megdicsérte. A vízben is intenzíven érződik, és a bőrömön is viszonylag sokáig megmaradt. Ezt biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

papupanni

2012. november 5.

Müllerben vettem, csak kipróbálni. Az agyamig nem jutott el, hogy a csomagon van egy nyílás, ahol mindenki meg tudja szagolni a termékeket, szóval én csak itthon éreztem meg először az illatát. :D Szerintem sokaknak tetszene, erősen liliomos. Nekem nem tetszett annyira, mert amúgy is jobban szeretem a gyümölcsös illatokat a virágosaknál, és túl erős is volt az illata. Nem dobtam ki a csomagolását, s ha ma beleszagolok, még mindig ugyanúgy benne van az illatanyag. A fürdőbe is túl sok volt nekem. De egyébként jó volt, és az illat is szerintem szinte mindenkinek tetszene. :) Majd ha eljutok addig, lehet kipróbálom a többi fajtát is. Szeretem az ilyen pezsgőfürdőket, tök vicces, amikor pezsegve feloldódnak a vízben, s meg is színezik azt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.