Drunk Elephant

Ár:   £30   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: kalmareszter76, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   £30
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Használata azonnali napcsókolta hatást eredményez.
  • Keverje hidratáló krémjéhez, alapozójához vagy fényvédőjéhez.
  • Önmagában nem ajánlott a használata.
  • Vitaminokat, ásványi anyagot is tartalmaz, amis segít egységesíteni a bőrfelszínt.

Ár: 10 000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy +posta/foxi

Trixi

Korcsoport: >54
2020. július 16.

Azt hiszem, ez ismét egy olyan termék, amely "bizonyos kor felett" már nem javít, inkább ront az összhatáson. Bár fiatalabb koromban imádtam a napsütötte színt, ma már rá kell jönnöm, hogy a lebarnult (vagy annak tűnő) arcbőr bizony öregít.
Ezt a terméket azért vásároltam, hogy a kissé fehéres ásványi fényvédőmhöz (Paula's Choice), illetve a túl világos színezett ásványi fényvédőmhöz (Australian Gold) keverve esztétikusabb hatást érjek el az arcomon. Illetve azonos alapozót használva nyáron és télen, ezzel a színezővel tudjak sötétíteni. Az összetevők miatt döntöttem emellett a termék mellett.
Általában, ha fényvédőt kenek az arcomra, nem szoktam alapozóval folytatni, bevállalom, hogy vannak elszíneződések az arcbőrömön, de valahogy nyáron nem érdekel annyira, hogy emiatt alapozózzak. Ez a színező könnyen adagolható, nem túl folyékony állagú. Ki kell kísérletezni, mennyit szükséges adni belőle a krémhez/szérumhoz. Egyelőre a PC fényvédőjéhez kevertem egy adagnyit (egy nyomás), szépen keveredett a két termék. Se mattabb, se fényesebb nem lett tőle az arcom, szóval a krémen nem változtatott. Sajnos túl sötét lett a kutyulék, és nem is tudtam egyenletesen eloszlatni, nagyon nehéz úgy felkenni, hogy mindenhol egyforma színt kapjak, így elég foltos lett. A nyakam és a fülem melletti bőr sokkal világosabb, mint az arcom többi része, így ezért is nehéz eltalálni a megfelelő arányokat. Összhatásában pedig valahogy durvábbá tette a vonásaimat, a pirosas foltok az arcomon, és a barnás foltok a szemkörnyékemen erőteljesebbek lettek, összességében idősebbnek és ápolatlannak mutatott. Úgy néztem ki vele, mint egy napszámos, aki a tarlón töltött munkanap után hazafelé igyekszik, leégve és piszkosan. Egyelőre sajnos nem vált be, de még próbálkozni fogok kevesebb mennyiséggel is. Mondjuk a fényvédő fehéres rétege eltűnt.
Egyébként lemosás után a vattakorongon erősen rózsás színt hagyott, tehát vörös pigmentek vannak benne, így itt a magyarázat, miért emeli ki a piros foltokat, miért lettem vörösesbarna.
Jól karbantartott bőröm van, ennek ellenére én max. 40 éves korig ajánlom ezt a terméket, és igazából csak hibátlan bőrön mutat (ha egyáltalán) szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 16.

Veronika8614

2020. április 29.

Nem rossz, de en nem szerettem meg, gyakorlatban nem jott be a hasznalata. Inkabb valami olyat keresek, amit onmagaban is tudok hasznalni, nem tett hozza semmit a rutinomhoz, eroltetve hasznalom, hogy fogyjon mar el. De az teny, hogy ha az embernek ilyen termekre van szuksege, akkor jo, mert nem valtoztatja meg a hozzakevert termek allagat, az arnyalat szep napcsokolta, nem narancssarga, csak nekem felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

viszvirag1

2020. április 29.

Elkezdtem önbarnítózni, amit az arcomra nem kenek, mivel sok idő volt, hogy a bőröm helyre tegyem így nem merek reckírozni...
Reggelente Klairs fényvédőbe keverem és csodás napcsókolta színem lesz, ami nem üt el a testemtől. (Bondi Sands önbarnítót használok)
Imádom kb féléve használom minden reggel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Imádom kb féléve használom minden reggel.:)

kalmareszter76

2020. március 23.

Évek óta szemezek vele, rengeteg yt-n látott videó után mégis rávettem magamat, hogy megvegyem. És milyen jól tettem. Ennek köszönhetően gyakorlatilag nem is teszek alapozót (csak egy minimális korrektort ide oda) amióta használom megváltozott a napi smink rutinom. Gyönyörűen egységesíti a bőrt, ad egy csodás, egészséges "napcsókolta" színt. Egyáltalán nem tolakodó, csak épp annyira, hogy az alapozóra nincs is szükségem. Hidratálóba teszek kevesebb mint egy pumpányit. Géles állaga van, első nyomásnál nagyon erős színűnek tűnhet de nem kell tőle megijedni. A hidratáló állagát/hatását egyáltalán nem változtatja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Colloidal Platinum, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-17, Glutamylamidoethyl Imidazole

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.