Drunk Elephant

Ár:   £50   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   £50
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Clean clinical" hidratáló krém száraz, fakó bőrre keramidokkal és ritka afrikai olajokkal, amely reggel és este is alkalmazható. Az eredmény puha, rugalmas, hidratált bőr.

Nem tartalmaz illóolajt, alkoholt, szilokonokat, vegyi anyagokat, parfümöt és SLS-t.

lulley93

2019. július 24.

Ez a legnagyobb kedvenc arápolási termékem az egész világon. Általában éjszakára használom, de csak azért, hogy a Protinit nappalra használhassam, különben ez is is jó nappalra, ha nem teszek bele (olyan sok) olajat, mint éjszakára, akkor egyáltalán nem csillog, tökéletesen beszívódik. Imádtam a sűrű állagát, féltem, hogy a megújított, ceramidos verzió nem lesz olyan jó, de ezt még jobban imádom. Ugyanúgy sűrű, csak minimálisan könnyedebb az állaga, inkább selymesnek mondanám. Most sok más terméket kell használnom (el akarom fogyasztani a készleimet, meg tesztelek más márkákat, amiket ajándékba kaptam a cégektől), de mindig várom a hámlasztós vagy retinolos estét, mert akkor csakis a Lalát használom, ki se próbáltam mást, annyira bízom benne. Mióta tudom mi a jó a bőrömnek, a vízhiány is elkerül, normál a bőröm, de egyáltalán nem sok neki ez a krém, viszont a párom száraz bőrére is elégnek bizonyult, szóval tényleg minden bőrtípusra jó.
A képen még a régi csomagolás van (az inci már az új), az újat már nem lehet kinyitni, kicsit máshogy néz ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Amadea

2019. július 21.

Mini kiszerelésben csaptam le a KM zsibin, örülök, hogy ilyen formában ki lehet próbálni a DE termékeket, mert az áruk elég borsos, és az esetleges drága baklövés gondolatától is rosszabb állapotba kerül a bőröm, és akkor hol vagyunk még a kipróbálástól.
Sűrű, mégis szárazkás állagú krém. Télen használtam, amikor már 100 réteg hidratálás mellett is száradt a bőröm. Segített a problémán (nem önmagában, mást is használtam mellette), valamiért mégse éreztem azt, hogy "igen, megtaláltam a téli hidratálók Szent Grálját", és hogy rögtön meg akarom venni az 50 ml-s tégelyt, ár ide vagy oda. Nem tudom pontosan, mi hiányzott a csodához, de nem lett szerelem.
Ha szembejön velem egy újabb kis tégely, adok neki még egy esélyt és felfrissítem az emlékeimet. Egyébként meglepően sokáig elég, nem az van, hogy három használat és csókolom, mert alul befelé homorú a tégely és csak optikailag tűnik úgy, hogy érdemileg ki lehet tapasztalni a krémet, nem, ez tényleg kipróbálásra, tesztelésre alkalmas mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Cholesterol eo I eu 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak