Drunk Elephant

Ár:   $90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   $90
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

12% AHA tartalommal (tejsav, glikolsav, borkősav, citromsav), mely eltávolítja az elhalt hámsejteket, egységesíti a bőrtónust, egészséges arcképet kölcsönöz és öregedésgátló hatásokkal bír.

1% BHA tartalommal(szalicilsav), amely hatásosan lép fel a miteszerekkel és a tág pórusokkal szemben, miközben csillapítja a gyulladást.

pH 3.8-4

natulcien

2019. december 14.

Hát annyira sajnálom, hogy ez a krém ennyire szuper, mert brutál drága. Egy minit használtam el, nagyon sokáig kitartott és imádta a bőröm. Egy géles formula, amiből nagyon kevés elég. Csodásan siklott a bőrömön, tudtam keverni más termékekkel. Egyáltalán nem irritálta a bőröm és csodás lett a végeredmény. Eskü sokkal szebb volt a bőröm mikor ezt használtam. Biztos, hogy figyelni fogom az akciókat, ha sikerül kifogni jó áron biztosan veszek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

hennniii

2019. november 18.

Elmegy egynek, nem vettem észre nagyobb változást. Rémesen drága, hiába a minit vettem meg, még így is. Ráadásul a cégnek volt egy kisebb botránya is, a hozzáállásukkal és a buta magyarázkodásukkal, így pláne nem lesz a kedvenc márkám. Elhasználom, de sokkal jobban szeretem a Geek&Gorgeous hámlasztókat, fényévekkel jobbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

edeseper

2019. szeptember 13.

A miniket vettem meg, végül ezen terméknek beruháztam a nagy kiszerelésére is. Fogcsikorgatva ugyan, mert rettenet borsos az ára, de azzal vigasztalom magam, hogy a mini is egy teljes hónapig elég volt.
Kétnaponta kezdtem, aztán áttértem a mindennapos használatra. Mióta használom, folyton kérdezgetik, hogy kozmetikusnál jártam-e, olyan szép a bőröm. (Megjegyzem, ezzel együtt fogtam bele a c-vitaminos szérumozásba is, így valószínűleg a kettő együtt hatott ilyen jól.)
Általánosan szebb a bőrkép, kisebbek a pórusok, tisztábbak a mitesszerek. Mensi előtt azért kijött egy-egy ragya, de érdekes módon könnyen kinyomtam őket, pedig ez régen csak tűvel ment.
Állagra elég ragacsos, napközben biztosan nem tudnám elviselni de éjszakára nem zavar. Próbáltam keresni olcsóbb hasonló terméket, ugyanilyen AHA és BHA aránnyal, de nem találtam. Ha valakinek eszébe jut ilyesmi kérem ne tartsa magában :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

lulley93

2019. június 27.

Update: még mindig imádom. Nem használom naponta, nem érzem szükségét, de ha gyakran használom, akkor sem okoz semmi gondot. A DE termékeket össze szoktam keverni a tenyeremben, így ezt sem rétegezve használom már.

Ez az elso ilyen erossegu AHA, ami nem irritalja gyakori hasznalat mellett sem a boromet.
5% folott csak ritkan teszek fel AHA-t az orcamra, mert erzekeny, pirosodasra hajlamos (mas teruletekre szoktam), es pl egy 12%-os utan erzekeny es kicsit kipirul. Ezert csak alkalmankent, maszkkent hasznalok eros AHA hamlasztot, ezen kivul csak 5-oset.

Na, ez mas. Semmi irritacio (meg akkor sem, ha naponta hasznalom), pedig 12%-os.

Geles allagu, felkenes utan kicsit ragad, de hamar eltunik ez az erzes es mehet ra mas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.