Drunk Elephant

Ár:   $90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   $90
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

12% AHA tartalommal (tejsav, glikolsav, borkősav, citromsav), mely eltávolítja az elhalt hámsejteket, egységesíti a bőrtónust, egészséges arcképet kölcsönöz és öregedésgátló hatásokkal bír.

1% BHA tartalommal(szalicilsav), amely hatásosan lép fel a miteszerekkel és a tág pórusokkal szemben, miközben csillapítja a gyulladást.

pH 3.8-4

23 500 ft - Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic Night Serum
Ár: 23 500 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: BUDAPEST, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

edeseper

2020. december 22.

Eleinte odavoltam érte, ma már eszem ágába se jutna ilyen drágán megvenni egy ilyen szimpla összetevőlistával rendelkező kencét. Meg hát elég gáz a sok botrány a márka körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

KezdoManias

2020. november 14.

A márkafelvásárlások útja rögös, nem lehet tudni, az eredeti tulajdonos meddig marad meghatározó személy továbbra is egy brand arculatában, termékportfóliójában. Annyi információ viszont midnenképp érdekes lehet, hogy a DE már a Shiseido csoport tagja.
Több terméküket próbáltam, volt, amit a saját bőrömön nagyon jónak éreztem (pl. most is az ő lemosójuk a fő lemosóm, illetve a polipeptid krémüket is nagyon szerettem). Emellett rajongok a csomagolásokért: vidámak és minőségiek. Az elfordítható kupakos-pumpás, illetve a nyomógombos-tégelyes megoldások is nagy kedvenceim. Precízen adagolnak még a mini termékek is. Szét is szedtem őket használat után, és szinte teljesen kiürültek, nem veszett volna kárba sok napnyi termék.
Ezt a hámlasztót is kipróbáltam. Átlagos és érzékeny bőrre - mint ahogy Trixi is írta előttem - valószínűleg kiváló megoldás lehet. Én is elkenegettem, viszont sajnos a felnőttkori akné esetén kevés. Talán kozmetikus utáni héten alkalmazva lehet jó alternatíva.
Mivel nem is ígér megoldást ilyen problmára, bátran ajánlom kipróbálásra mindenkinek, a kis kiszerelésű termékek viszonylag kockázatmentes megoldást kínálnak erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. október 29.

Korábban csak BHA hámlasztót használtam, mert a bőrtípusomhoz az volt ajánlott, bár nagyon szerettem volna AHA-t is kipróbálni. Mindenesetre a BHA-t sikerült túltolnom, és nagyon kiszáradt a bőröm. Ezután pár év szünet következett hámlasztás terén, illetve a rendszeres kozmetikai kezelések segítettek a bőr megújulásában. Aztán amióta a Coviddal küzdünk, most már 8 hónapja, nem voltam kozmetikusnál, így kerestem egy könnyed hámlasztót, és mivel ebben a termékben BHA és AHA is található, továbbá könnyen irritálódó bőrre is ajánlják, tettem egy próbát, először egy pici mintával, majd egy 8 ml-essel.Már az első használat után (nem tettem hozzá marula olajat, pedig javasolják) szebbek voltak a pórusaim, picit csipkedett a szérum egy rövid ideig ugyan, de másodszorra már nem. Nem használom mindennap, de láthatóan kisimultabb az arcom, ha olajat is cseppentek bele, akkor ragyogóbb is, a használata után olyan bőrrel ébredek, mint aki 10 órát aludt. Nekem nagyon bejön, hogy mindkét típusú hámlasztót megkapom egy termékben, kíméletes az érzékeny bőrömmel, a pirosságot is csökkenti, továbbá nem szárítja ki a szárazabb részeket sem az arcomon. A pórusaim pedig sokkal kisebbek lettek, látványosan élénkebb az arcom, a korombeli nőknek nagyon tudom ajánlani. Az ára különösebben nem érdekel, ha beválik egy termék. A téli időszakban biztos, hogy folyamatosan fogom használni, már a második 8 ml-nél tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 29.

lulley93

2020. október 29.

Nem rossz, de röhejesen túlárazott és nagyon ragad. Van ennél sokkal jobb külön-külön is és egyben is AHA és BHA.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

natulcien

2019. december 14.

Hát annyira sajnálom, hogy ez a krém ennyire szuper, mert brutál drága. Egy minit használtam el, nagyon sokáig kitartott és imádta a bőröm. Egy géles formula, amiből nagyon kevés elég. Csodásan siklott a bőrömön, tudtam keverni más termékekkel. Egyáltalán nem irritálta a bőröm és csodás lett a végeredmény. Eskü sokkal szebb volt a bőröm mikor ezt használtam. Biztos, hogy figyelni fogom az akciókat, ha sikerül kifogni jó áron biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

hennniii

2019. november 18.

Elmegy egynek, nem vettem észre nagyobb változást. Rémesen drága, hiába a minit vettem meg, még így is. Ráadásul a cégnek volt egy kisebb botránya is, a hozzáállásukkal és a buta magyarázkodásukkal, így pláne nem lesz a kedvenc márkám. Elhasználom, de sokkal jobban szeretem a Geek&Gorgeous hámlasztókat, fényévekkel jobbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.