duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmisfit, Módosítva: 2012. augusztus 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

sanona

2017. október 31.

Ő volt a legjobb unisex illatú tusfürdőnk! Sajnálatos hogy a Duschdas is beállt a sorba és csak édes, émelyítő illatú termékeket gyárt :(
Az én drága majdnem sógorom mai napig vadássza nekem Németországban, de se híre se hamva.
A gyógynövényest nem látom feltöltve, ő az ezüst érmes. Ráadásul nekem samponként is tökéletes. Az utolsó flakont használom, gyanús, hogy ezt az illatot sem gyártják már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Nessy

2013. szeptember 10.

Az egyik legjobb illatú tusfürdőm. Fincsi vörös tea illatú. Engem nem szárít, jól habzik és olcsó. Megéri kipróbálni, habfürdőek is bevált. Újraveszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Odil

2013. március 12.

Valamelyik régi, talán zöld Palmolive illata volt ugyanez.

Ud. Nyipp, hülye vagyok, ez E. Arden Green Tea. Sőt, tusolás után egy darabig meg is tartja a bőr, igazán finom. Nem vettem volna le a polcról, ha itt nem olvasok a márkáról pozitívat, de azt hiszem, ennek is végigmegyek az összes illatán.
Nem, hogy nem szárít, de használata után kellemes lenni, nem érzek egyáltalán testápolókényszert, ez pedig számomra a legfontosabb egy tusfürdőben. Nem is tudom, hogy mi alapján minősíthetném még... De majd nektek biztos eszetekbe jut más nézőpont.
Én piszkosul örülök neki, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Valamelyik régi, talán zöld Palmolive illata volt ugyanez.

Én piszkosul örülök neki, öt csillag.

Marejke

2012. október 9.

sztem is ez az egyik legjobb én még a citromos mentásat és a gyógynövényeset is nagyon szerettem. most újra 295 Ft a müllerben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

missmisfit

2012. augusztus 25.

Illatra nekem ez tetszik a legjobban a Duschdas tusik közül. Picit férfias, fűszeres illat, de leginkább egy jó erős Earl Grey illatát érzem benne (gondolom ez lenne a Rooibos tea illata, de én olyannal nem élek). Meghitt, meleg összhatást kelt. Nem szárít, az illata zuhanyzás után kb. fél óráig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid