duschdas

Ár:   290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A jázminkivonatot tartalmazó tusfürdő különleges illattal vesz körül, amelytől felszabadultnak és vidámnak érzed magad.

tundying

2019. február 14.

Hmmm... igen, azt hiszem mostanában egy újabb virággal estem szerelembe ..és ez a jázmin. Finom illat, jó ár-érték arány, a csomagolása is cuki és elbűvölő. Használatakor a Mexx-Woman illatérzés árasztott el (abban is van jázmin)...amit szintén kedvelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

krémparádé

2016. április 7.

Most épp ezt használom, vidám illata van, olyan igazi friss trópusi gyümölcskavalkád, ami betölti az egész fürdőszobát. Nagyon emlékeztet az Oriflame Discover Hawaii Aloha tusfürdőjére. Csak enyhén szárít, nem vészes. Jó lenne látni, mennyi van még a flakonban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

helgus96

2015. július 1.

Jó kis tusfürdő. Egyszer volt egy ugyan ilyen illatú parfümöm (nem tudom már milyen márkájú, kinézetű, de volt) és egyszerűen nem jövök rá, hogy melyik az a parfüm... De ezt leszámítva szeretem, semmi rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

kata12

2014. május 19.

Imádom ezt a tusit, finom az illata citrusos de mégis virágos, nyári friss illat:) Nem szárít;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

szandrah86

2013. október 15.

Nagyon finom,számomra különleges illata van.:) A párom is nagyon szereti,néha rájár titokban.:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

missmisfit

2013. július 1.

Nagyon vidám, fiatalos, parfümös, gyümis illat. El is kapkodták a Müllerben egy pillanat alatt. Mennyei. :) Egyébként ezek mind nagyon jó ár-érték arányú tusik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

black_cico

2013. június 8.

Én már szemezgettem vele, de az ilyen kis kiszerelésű tusfürdőkre általában sajnálok 500 forint felett kiadni, viszont a leárazás kapóra jött :) egyből kettő is landolt a bevásárló kocsiba! Én pont ellenkezően vélekedek róla, mint az előttem szóló, szerintem nagyon különleges illata van, nem az a szokásos, és ahogy beleszaglászol egyből megfog ;) virágos-gyümölcsös az illata, kicsit édeskés, de ugyanakkor eléggé parfümös is, ezt úgy értem, h az illatáról egyből vmi EDT ugrik be :) fürdéskor elég intenzíven illatozik, de aztán nem tartós (mondjuk én annyi tartós tusfürdővel találkoztam nem kevéske repertoáromból, mint fehér hollóval kb). igazi élmény vele a zuhi, egy baj van vele, h iszonyat híg, nagyon folyós, tehát sokat kell nyomni nagyon, így vészesen fogy, és mint mondottam a kiszerelés kicsi :) sebaj most felvagyok tankolva belőle! ja és egyáltalán nem szárít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

bbertie

2013. június 2.

Én most vettem leárazáskor a Müllerben, édeskés-gyümölcsös tucatillat, de most pont erre vágytam. Számomra tökéletes, most csak ezzel tusolok. Nagyon szeretem. Azon gondolkozom, hogy nyárra beszerzek még egy flakonnal, annyira vidám illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Hidratálók: Sodium Lactate, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1