e.l.f.

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: fehereszter13, az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2020. január 9.

Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Teljes fedésű, 16 órán át tartós, nagy Doe-Foot applikátorral, amely elrejti, elfedi, kontúrozza és kiemeli a hibátlan bőrt. Az erősen pigmentált formula könnyű, matt, könnyen szárad, és nem ül bele a finom vonalakba, ráncokba.

28 árnyalatban kapható

vulpemania

2020. január 28.

Véletlenül találtam rá a Müllerben, mert épp keresgéltem az ideális korrektort, és sok márkának kipróbálgattam a kezemen a teszterét. A kiindulási pont az az volt, hogy jól fedjen, legyen megfelelő szín és ne üljön bele a száraz bőr ráncocskáiba. A Medium Peach árnyalat passzolt a hóka bőrömhöz (meglepően) a light árnyalatok nagyon nagyon világosak voltak, én meg elfedni akarom a bőrhibáimat nem kiemelni. Szóval maga a termék nagyon jó állagú, szép vékony réteget képez a bőrőn és extrajól fed, ilyennel még nem is találkoztam, mert a catrice camuflage korrektora hasonló még, de az nagyon szárít! Ezért is váltottam le. Nagy a színválaszték. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag