e.l.f.

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $6
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller, online

Tisztított vízzel és E-vitaminnal gazdagított, krémesből púderessé alakuló formulája hidratálja a bőrt, fényes finish-t eredményezve.

3 változatban kapható

HHH97

2019. július 25.

St. Lucia árnyalatban van meg. Bronzosítót kerestem, e miatt esett erre a választásom - a pirosító nem az én bőrtónusomra van kitalálva, nehezen is fogadtam el, hogy az valóban egy pirosító a krémes sárga színe ellenére. A bronzosító része viszont nagyon szuper, minden elvárásomat teljesíti! Még ha csak a kettőből az egyik szín is lesz elhasználva, nekem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Kaldi

2018. december 19.

A középső árnyalat van meg, és nagyon szeretem. A pirosító nagyon szép, könnyű eldolgozni, és viszonyleg sokáig megmarad a színe felvitel után. A bronzosító nekem kicsit sárgás, ezért én szemhéjpúderként használom, így viszont imádom :) Pár hónapja használom, de szerintem még jó sokáig elég lesz. Ha elfogy, lehet, hogy kipróbálom valamelyik másik árnyalatát, de mindenképp megéri ez a termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

zsuzzzsi

2018. december 13.

Nagyjából 3 hónap használat után azt érzéseim elég ambivalensek a termékkel kapcsolatban. Egyrészt a bronzer része nekem nagyon narancsos, jobban szeretném ha kicsit hidegebb árnyalata lenne, így nem igazán használom. Másrészt a formulája nem a legjobban eltalált. Ebbe a krémes, kicsit gyurmás állagba az ecsetekről az összes szösz beleragad, ami aztán ott csúfoskodik a tetején, ami azért elég undi. Mégis mindezek ellenére nekem a pirosítója olyan álomszép eredményt ad, ami miatt szöszök ide vagy oda, mindig ezért nyúlok ha pirosítót keresek. A barack, narancs, pink egy olyan elegye, ami két pacsmagolással hihetetlenül üdévé teszi az arcomat, és ezt eddig egyik szuper márkás pirosítóm sem tudta így, ez meg 6 dolcsiért megcsinálja. Amióta ezt használom sorra kapom a dicséreteket a sminkemre, pedig csak ez az elem változott. Szóval nekem újravevős lesz, bár ahogy elnézem jóval lassabban fogy mint a préselt társai, szóval még erre a 6 dollárra sem kell gyakran beruházni. (Bocsi, de a pirosító része miatt elfogult vagyok a termékkel, minden bénasága ellenére is 5 csillag.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol