e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 25.

Kategória:   Egyéb

Napi használatra való ecset tisztító. Fertőtleníti az ecseteket. Nem helyettesíti a mosást.

Kiszerelés: 60 ml

Reni39946

2017. június 8.

Én sima tisztótónak vettem, két mosás közötti időre, de arra nem jó. Tisztítani csak minimálisan tisztít, viszont az illatát szeretem és fertőtlenítésre jó lesz. Azért kap 3 csillagot, mert olyan semleges vagyok vele. Olcsó volt, de nem csinálja, amiért vettem, de jó az illata, nem tudom, nem tudom... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

claudia.nyilas

2014. július 24.

Nekem sokkal jobban bejött egy kimélő folyékony szappan, ennél úgy érzem, hogy kiszárítja az ecseteimet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Belkitt

2014. január 18.

Az illata tényleg kicsit érdekes, de nagyon ügyes kis szer, én nagyon szeretem! Megvagyok vele maximálisan elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

apple

2013. november 25.

Ezért az árért, teljesen korrekt, nekem az illatával sincs gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Ezért az árért, teljesen korrekt, nekem az illatával sincs gondom.

rekag

2013. április 24.

Nekem nagyon tetszik az illata, tökéletesen teszi a dolgát, olcsó, úgyhogy biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

vlilla0522

2013. április 17.

picit furcsa illata van, de ezt leszámítva teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

picit furcsa illata van, de ezt leszámítva teszi a dolgát.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine