e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Egyéb

Napi használatra való ecset tisztító. Fertőtleníti az ecseteket. Nem helyettesíti a mosást.

Kiszerelés: 60 ml

1000 Ft - e.l.f. Azonnali Antibakteriális Ecset Tisztító Spray
Ár: 1000 ft+ posta , Eladó: izsuzsi
Állapot: kevés hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradóként küldöm

Reni39946

2017. június 8.

Én sima tisztótónak vettem, két mosás közötti időre, de arra nem jó. Tisztítani csak minimálisan tisztít, viszont az illatát szeretem és fertőtlenítésre jó lesz. Azért kap 3 csillagot, mert olyan semleges vagyok vele. Olcsó volt, de nem csinálja, amiért vettem, de jó az illata, nem tudom, nem tudom... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

claudia.nyilas

2014. július 24.

Nekem sokkal jobban bejött egy kimélő folyékony szappan, ennél úgy érzem, hogy kiszárítja az ecseteimet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Belkitt

2014. január 18.

Az illata tényleg kicsit érdekes, de nagyon ügyes kis szer, én nagyon szeretem! Megvagyok vele maximálisan elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

rekag

2013. április 24.

Nekem nagyon tetszik az illata, tökéletesen teszi a dolgát, olcsó, úgyhogy biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

vlilla0522

2013. április 17.

picit furcsa illata van, de ezt leszámítva teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

picit furcsa illata van, de ezt leszámítva teszi a dolgát.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine