e.l.f.

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fluffygirl, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Nagyon jól pigmentált studio arcpírek aktív hozzávalókkal, mint a jojoba, rózsa, napraforgó, barack, grépfruit, melyek nem engedik,hogy dehidratálttá váljon viselőjének bőre. Mind a négy árnyalat gyöngyházfényes, építhető termék. Nedvesen és szárazon is felvihető.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Én nagyon megszerettem ezt a terméket. 2 árnyalatban rendeltem meg még anno. Egyiket bronzosításra, míg a másikat kiemelésre hghlighterként használtam/használom. Mivel préselt kiszerelés sokáig elég, még mindkettőből van egy kicsi, nem porzik, nem vesz fel az ecset többet a kelleténél. Én szépen tudok dolgozni velük. Sajnálattal látom, hogy már nem elérhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

KlaudiaZs

2015. december 18.

Update: csak elhasználgatom őket, viszont nagyon keveset használok belőlük, és mivel nincs verőfényes napsütés, így nem olyan vészes a csillogása. A rich rose tökéletes, gyönyörű őszi barnás pirosító, ha nem lenne benne csillám, az abszolút kedvencemmé válna.

Két árnyalatot vettem meg, a rich rose-t és a peechy cheeky-t, vsizont nekem is az volt a problémám, mint pár embernek, hogy eleinte semmi színt nem tudtam kihozni belőle, csak csillámot, meg is ijedtem, hogy hát ez meg mi, ez bizony nem lesz jó így. Felnéztem ide, és én is azt tettem, hogy papírzsepivel nekiálltam mindkettőnek, kicsit meg is kapartam, és így már tényleg van színe. Sajnos az én ízlésemnek túl sok a csillám benne, ez tényleg olyan, mintha az ember a pirosítója fölé highlightert rakott volna, hétköznapra nem is nagyon tudom elképzelni, alkalomra viszont szuper. A tartósságával nincs bajom, alapvetően rajtam minden kibír egy napot, eltűnni legalábbis nem tűnik el a nap végére. A csomagolása egyszerű de igényes, a mennyiséggel sincs gond, kb sose fog elfogyni, az ára pedig verhetetlen, a színek csodásak, viszont a csillámok miatt muszáj levonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

szueszti

2015. szeptember 12.

A mac mineralize skinfinish olcsóbb alternatíváját keresve akadtam erre a termékre. Azzal kezdeném, hogy egy nagyon korrekt webáruházból már másnap kiszállították gondosan becsomagolva. Sokan írják, hogy az elején csak a csillám jött és papírzsepivel kell törölgetni. Nálam is ez volt, de egy alapos áttörlés után egészen szépen működött, viszont egy félévnél tovább nem bírja. Most már hiába törölgetem, nem jön semmi, az ecset hátuljával kell kapargatnom, gondolom beszáradt. Időközben beszereztem a msf-t is. 7* ennyibe kerül az ára, de kb. annyiszor jobb is. Értékelem ennek a terméknek sz árát, a színek is szépek, de most minden alkalommal kapirgáljam, vagy úgy gondolják, hogy félévente vegyek egy újat? Részemről ő nem lett egy filléres csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Timcsi85

2015. augusztus 2.

2 árnyalat van a birtokomban. Szeretem mindkettőt, a barackos a nyári bőrszínemhez kissé világos, a bronzos bordó tökéletes. Világosabb bőrszínhez mindkettő csodásan mutat. Érdekes, nekem nem voltak problémáim a felvitellel, könnyen szereztem színt egy RT ecsettel is :) Szeretem ezt a pirosítót, csodásan festenek a panben is és a bőrön is :) Azt hiszem, sosem fognak elfogyni, pedig nem szorulnak hátrányba a mindennapok során.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

erynis

2015. július 30.

Nekem a rich rose árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Mind télen, mind nyáron jól mutat a bőrömön, tartós, nem túl sok. Van egy kicsi fénye, de ha nem több rétegben viszi fel az ember (egy rétegben is szép színe van), akkor nem tűnik soknak. Összességében nagyon szeretem, újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

angib

2014. július 2.

Én szintén a Peachy Cheeky árnyalat tulajdonosa vagyok. Már hónapok óta nálam van, de eddig nem tudtam belőle színt kicsikarni az ecseteimmel, csak az arany csillámok látszottak az arcomon. Az előttem lévő hozzászólásokat elolvasva gondoltam, hogy én is lekaparok egy réteget a tetejéről, hátha úgy már működni fog - és valóban működik is! Egy papírzsepivel törölgettem meg erősebben a tetejét, így lejött a megszáradt réteg, és így egy tömöttebb ecsettel fel tudom vinni rendesen.:) A színe a kompaktban gyönyörű, de az arcomon már olyan, mintha egy arany színű highlightert használtam volna a pirosítóm fölé. Emiatt a túl sok csillám miatt veszek le egy pontot tőle, mert ez az én ízlésemnek és az én hófehér bőrömön már túl sok...Ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Vicus

2014. május 24.

Szerdán érkezett meg hozzám Peachy Cheeky színben. Elsőre kicsit megijedtem, mert elég kemény volt, nem vett fel eleget belőle a puha ecsetem, de aztán egy nem használt, száraz fogkefével kicsit "megkapartam" a tetejét, azóta jó. Gyönyörű szép, enyhén csillámos színe van, jól lehet építeni és szerintem tartós is. Csomagolása is tetszik, egyszerű és letisztult, jól záródik a kis műanyag teteje. Biztosan nagyon sokáig elég lesz, mert tényleg nagy mennyiség. 3 dollárt nagyon megért, lehet beruházok egy másik árnyalatra is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

prszilvia13

2014. március 21.

Pinktastic van meg. Elég tartós, föltéve szuper jól mutat. Szerintem ez minden bőrszínhez jól áll. Talán annyi lenne a gondom, hogy nekem kicsit nehezebben veszi fel az ecset. De lehet hogy az ecsetem nem jó. Öszeségében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Serbackaja

2014. február 25.

Nagyon szeretem az e.l.f. termékeket, mert potom áron tök jó smink cuccaik vannak. Ez a pirosító is nagyon olcsó volt, ráadásul nagyon sok (6g). Én a Rich Rose árnyalatot rendeltem meg, ami nagyon jól mutat az enyhén kreolos bőrömmel. Gyönyörű színe van, és enyhe gyöngyház fénye. A csomagolása is igényes, semmi felesleges szín,minta nincs rajta. Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni az a tartóssága. De még ezt sem tudom annyira a pirosító számlájára írni, mert rólam minden extra gyorsan lekopik, legyen az smink, alapozó vagy éppen körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

tuzgyujto

2014. február 15.

Szintén Pinktastic-tulajdonos. Újabban a kedvenc highlighterem. <3 Szolidan csillámos, bézs színű - nem aranyos/ezüstös/fémes/mű -, és a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.