Best of Beauty 2019

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: horvathm, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. március 27.

Ez a stift feledhetetlenné teszi megjelenésedet! Használd kivételes alkalmakkor arcodra, vállaidra vagy a dekoltázsodra. Használata könnyű, hatása tartós, elegáns, bronzos, csillámos hatást biztosít.

cinderella09

2015. május 22.

Szép fényes, ezzel nem is lenne baj, viszont alig használtam belőle, valahogy eltört a tekerője. Nem sajnálom túlságosan, amúgy sem volt kedvenc. A benne lévő cucc sem tartós, nekem legalább is nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 22.

k.ingrid90

2014. március 27.

Fú nálam felemás a dolog ezzel a termékkel kapcsolatban, két árnyalatot szereztem be és az egyik tökéletes a másik meg egyszerűen eltűnik a bőrömön. Írtam róla a blogomon is:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Bellala

2013. július 27.

Strandra, vagy akár esti programokhoz is nagyon jó, én nem arcra használom, hanem a vállaimra, picit a karjaimra, dekoltázsra, szépen kiemeli a napbarnított bőrt, és elég tartós is, van, hogy fürdés után is látom még a csillámokat. Az állagával nekem nem volt problémám, krémes, jól el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Lara5

2013. július 3.

Highliternek szerettem volna, de ahhoz túlságosan csillámlik...elég gagyi minőség, pereg potyog összevissza ha kicsavarom...
Nem tudom mihez fogom elhasználni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Nem tudom mihez fogom elhasználni

horvathm

2013. január 13.

Én imádom a csillámos, arany fényű arc-testápolókat és ez pedig egy ilyen stift! Nekem nagyon elnyerte a tetszésem!

A színek azonban nem ugyanolyanok, mint a képeken... de ettől függetlenül szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.