e.l.f.

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marcipanfelho, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bronzosító púder ecsettel és tükörrel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

voguemerge

2015. április 9.

Sajnos nem vált be ez a bronzosító :( Sok alapozóval próbáltam már de egyszerűen semmivel nem tudom eldolgozni. Felkened és nem mozdul onnan, borzalom. Pedig a színe nagyon tetszik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Hayley

2013. október 31.

Tegnap kaptam kézhez, és már imádom! A Tan árnyalatot rendeltem, és rettegve vártam, hogy mennyire lesz sötét a szőke hajamhoz és világos bőrömhöz. De örömmel jelentem: egyáltalán nem sötét! Elég jól pigmentált (bár élesben még nem használtam, csak kézfejen) és csak nagyon finoman látszanak benne a csillámok. Engem eddig megnyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Kimi

2013. október 16.

Nekem is a Glow árnyalat van meg, ez az első bronzosítóm így nincs összehasonlítási alapom. Nagyon szeretem, egész nap a helyén marad. Telitalálat volt, le se cserélem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

marcipanfelho

2013. október 7.

Szeretem ezt a bronzosítót, nekem Glow árnyalatban van meg. Az ecsetei is jó, de egy nagyobbat szoktam használni. Szép színe van, tartós is és könnyen lehet vele dolgozni. :) Sokat használom és még mindig csomó van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.