e.l.f.

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varadi85, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kiváló minőségű és megbízhatóan fedő kőpúder. Antibakteriális összetevőinek köszönhetően segít mélyen tisztítani bőrödet és így megelőzni a pattanásképződést. Nem tömi el pórusaidat és véd a külső környezet negatív hatásaival szemben.

szansza0518

2016. július 30.

Összességében elégedett vagyok vele. Ad egy kis plusz fedést még az alapozó mellé, amit nagyon szeretek, viszont tény és való ,hogy porzik, de ecsettel el lehet szépen oszlatni, így nem zavar. Pár óra elteltével pótolni kell , talán egy 3-4 órát bír ki. Ár -érték arányban jó kis termék, mindenképpen el fogom használni, még az is lehet ,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

sari21

2016. április 14.

Miután annyi olcsóbb, drágább, drogériás, high-end darabot összegyűjtögettem, sosem gondoltam volna, hogy egy kb. 500 ft-os termék fog a legjobban beválni kontúrozáshoz, pedig így lett! A legsötétebb, Toffee árnyalat erre a célra pont megfelelő: se nem túl hideg, sem nem túl meleg a szín, természetes hatást lehet elérni vele, jól építhető. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

lilibeck

2016. február 11.

Ennyi pénzért szerintem rendben van. Aranyos a kis szivacs amit adnak hozzá. Elhasználtam már félig de újra nem veszem, mert semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

e

2015. augusztus 24.

Ár érték arányban nagyon jó, de őszintén szólva nem csinál túl sok mindent, eléggé porzik a szivacs ami van hozzá nekem nem igazán jött be, ilyen napközbeni arc rendezésre, hogy bedobd a táskába szerintem teljesen jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Rony

2015. február 20.

Annyi púdert kipróbáltam már, úgy voltam vele, hogy 450 Ft-ért ezt még kipróbálom, hiszen nem egy nagy összeg, még akkor is ha nem válik be.
Ivory árnyalatban rendeltem meg, és a színe pont jó.
Valóban porzik, de ha jól leütögetjük az ecsetről a púdert akkor szépen fel lehet vinni. Én először "nyomkodó" majd körkörös "simogató" mozdulatokkal viszem fel, mint egy alapozót, így nagyon tartós lesz és nincs poros, lisztes hatása.
Nekem nagyon jól mattítja az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Ivory árnyalatban rendeltem meg, és a színe pont jó.
Nekem nagyon jól mattítja az arcom.

elve

2014. május 19.

Semmi extra ez a púder, tényleg porzik,emiatt sokszor nem szép a felvitel, Csak az ára miatt nem húzom le nagyon. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Dorka93

2014. február 28.

Ivory árnyalatát szereztem meg, elég jól fed, egy picit porzik. Figyeljetek rá, hogy +1 vagy 2 árnyalattal sötétebb mint a képen az én Ivorym inkább barackosabb hatású. Majd jövök!

Update: Nem picit porzik hanem nagyon, és elég nagy porszemecskék jönnek el. Jól el kell dolgozni, jól mattit de én azt nem vettem volna észre, hogy a patti képződés csökkenti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Christy

2013. május 15.

Soha többet, még jó, hogy nem volt drága.
Egyáltalán nem tartós, porzik, nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Soha többet, még jó, hogy nem volt drága.
Egyáltalán nem tartós, porzik, nem is használom.

profectuscat

2013. március 18.

RicoCake-el egyetértek.
Ugyan ezt rendeltem, és elképesztően sötét... nem ugyan azt a színt kapjuk a valóságban. Ezért meg is bántam. A fedés: nagyon porzik, és szerintem foltosan fed, letapad az összes egy helyre az arcon és nem lehet eldolgozni.. lehet, hogy az én bőrömmel van gond, de én ezt tapasztalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

RicoCake-el egyetértek.

RicoCake

2013. január 31.

Na már most az a szín amit rendeltem a 2-es árnyalat ( soft beige) hát ez egy soft bronze esetleg, mert nagyon sötét, a kép eszméletlenül csalóka a MUP oldalán!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Hidratálók: Cyclomethicone

Kaolin 0 0