e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   Müller, online

A 2 in 1 szempillaspirál azon vásárlóink kedvence, akik a nagy, otromba spirálkefék helyett a praktikus, kisebb keféket részesítik előnyben. Liquid-flex technológiájának köszönhetően szépen elkülöníti, besűrűsíti és pödöríti a pillákat.  Egyik végében klasszikus, másik végében vízálló összetevő van.

Barna és fekete színben érhető el.

Loreee15

2014. július 2.

Nekem a fekete van meg, kb. 400 forintért vettem meg, és nem bántam meg. A pilláimat szépen szétválasztja,szépen meghosszabbítja, és tartós is, nem pereg le a nap folyamán, Ajánlott termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

toll6565

2013. augusztus 18.

Nekem fekete színben van és nagyon tetszik. Kicsi keféjének köszönhetően könnyű vele elérni minden szempillámat, gyönyörűen elválasztja és meghosszabítja a pilláimat, tartós és szintén olcsón vásároltam ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben