e.l.f.

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: MelC, az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tág pórusokat minimalizáló, piros foltokat és pattanásokat kezelő, eltüntető korrektor szalicilsavval.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mig

2012. július 7.

Nagyon jó minőségű termék - ami benne van. A csomagolása miatt le kéne vonnom pontot, de nem teszem, mivel némi csiszolópapír segítségével megoldottam a problémát, ugyanis: ahogy sminkesmas is tapasztalta (a blogján olvasható a kiegészítés, ide még nem rakta fel úgy látom) az amúgy is fehér műanyag kupakot bevonták fehér festékkel ami kis darabokban szépen mállik lefele. Eredménye, a teljes neszeszerem az összes benne található cuccal tele lett ezekkel a kis cafatokkal, ami a bőrhöz is kiválóan ragaszkodik, tényleg nagyon remek a már kész sminkről vakargatni ezeket az izéket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

LexiSmink

2012. június 10.

Nagyon jó! Olyan, mint egy camouflage termék, mert a textúrűja elég sűrű. Maximálisan elfedi a bőrhibákat és tartósan rajta marad, nem mászik el, odaszárad, de mégsem maszkosan. Tényleg nagyon jó, többet is fizetnék érte, most, hogy már kipróbáltam és bevált. A pattanások pedig gyorsabban elmúlnak, mint maguktól, bár ezt nem magamon teszteltem, hanem egy barátnőmön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

sminkesmas

2012. május 28.

Szerintem is nagyon jó termék, jól fed, sűrű, jól adagolható és ideális a pattanásokra.
Ára verhetetlen, 750 ft a MUP-nál.
Szalicil és teafaolaj tartalmú, nem robbantja tovább hanem nyugtatja a patikat.

Én a "light" árnyalatot választottam, ami túl világos nekem, ezért alapozó alá használom.
Egyedüli hátránya a kevés színválaszték.

Csakis pattanásra való!!

Képeket is láthattok, és bővebben is olvashattok róla nálam, és több e.l.f korrektorról is.
Üdv:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Ára verhetetlen, 750 ft a MUP-nál.
Szalicil és teafaolaj tartalmú, nem robbantja tovább hanem nyugtatja a patikat.

Egyedüli hátránya a kevés színválaszték.

Csakis pattanásra való!!

Üdv:

MelC

2012. április 27.

Ajándékba kaptam, ez egy új terméke az E.L.F-nek. A zöld korrektort kértem és tényleg nagyon jó. Lehúzza a piros foltokat, a gyulladt pattanásokat és 1-2 nap alatt el is tünteti. Primernek is nagyon jó, ha a piros foltokra rátesszük és utána alapozunk. Nagyon szeretem a zöld színű korrektorokat, nagyon jó találmány. Az pedig plussz pont ebben a termékben, hogy lehúzza a gyulladást. Persze előtte le kell kezelni és a ki kell nyomni a patit, ez alap. A vérzést is csökkenti - úgy vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid