e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: musume, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. április 18.

Bőrtípus:   Száraz

Gazdagon pigmentált E-vitaminnal dúsított krémes HD pirosítók, melyből nagyon kevés kell az orcákra. Elegáns, szép, divatos színekben kaphatóak.

Kiszerelés: 10 ml

vzorka

2015. július 27.

Nekem egyetel problémám van vele, az adagoló. Sajnos tényleg képtelenség annyira keveset kinyomni, amennyi már elég lenne. Én nagyon régóta használom, nekem nem száradt be, nem változott meg az állaga. Hol ecsettel, hol kézzel kenem fel, mindkét esetben szépen el tudom oszlatni. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

pitypango

2015. május 19.

Tényleg brutálisan pigmentált, icipici pöttyöt teszek belőle a kézfejemre, kicsit szétterítem, aztán felütögetem az ujjaimmal. Ecsettel még nem próbáltam, de mivel gyorsan szárad, szépen lehet ujjal eloszlatni, így kicsit felmelegszik a kezemen. Teljesen más eredményt lehet elérni, mint egy por állagú pirosítóval. Olyan igazi belülről fakadó enyhe pírt, sokkal természetesebb nappalra szerintem :)
Kicsit mintha szárítana, pattanást hál'Isten nem okozott, tartósságát tekintve kb 4-5 órát kibírt alapozó felett. Összességében elégedett vagyok, abszolút megérte az árát.

Update: ellobbant ez a láng is... nagyon hamar besűrűsödött, rá nem sokkal kiszáradt. Olcsó meg szép és jó is, de egy-két hónapnál én hosszabb távra szeretek tervezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

őzgida88

2014. július 10.

Nekem egyáltalán nem jött be, nehezen lehet eldolgozni, a színe se közelíti meg a várt eredményt, ez a pumpás kiszerelés is nagyon rossz, ráadásul kb. egy hónap után eléggé fura állaga lett, rossz a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 10.

hajnalka39

2014. június 17.

Encore...minek nevezzelek? Rettenet, Headliner-t szerettem volna kipróbálni ,de már elfogyott,a Superstar is. De kíváncsi voltam erre a termékre... Nekem feltapadt az arcomra,nehezen tudtam eldolgozni,a színe pont a kommunista orosz nők pirosítójára emlékeztetett.Megtartom,hátha felcsapok bohócnak. Tudom olcsó ,de én inkább maradok a Dior pirosítónál.Igen nagyon pigmentált,de szerintem nem érdemel 2 csillagnál többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Camilla_B

2014. április 16.

1 hónap után tiszta sárga folyós lett az egész. De nem ez az első ELF termék, amivel így jártam. Szinte sorra mindnek valami hibája lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

k.ingrid90

2014. március 27.

Nekem a superstar és a headliner árnyalatok vannak meg. Elképesztően erős a színe és ezért óvatosan kell vele bánni.
Egy kis negatívum: Román elf oldalról rendeltem meg őket, mert a MUP-ban már egy jó ideje nem voltak. Látszott hogy a csomagolása épp, mégis a headlinerben jóval kevesebb volt és amikor megkaptam az egész össze volt keményedve és semmi se jött ki belőle, úgyhogy bevetettem a hajszárítós melegítést és használható lett.
Másik gondom vele a pumpás kiszerelés, mert tényleg elképesztően kevés kell belőle és a pumpával ez nem oldható meg.
Minőségre tényleg elképesztőek, de én így is csak 3 csillagot adok neki, először is a pumpa miatt, a másik meg a mennyiség különbség a 2 termék között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

erika0325

2013. szeptember 20.

Nagyon jópofa, tényleg gazdagon pigmentált, ma nincs rajtam smink, sminkem volt, és ezt használtam pirosítónak,egész nap kitartott. A színei, és a csomagolása fogott meg, meg azt hiszem a vásárlási láz is közreműködött, így nem néztem meg az összetevőit, és hát sajnos van benne parabén, amit egyébként igyekszem elkerülni. Így habár jó, de nem adom meg az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

ribizli1122

2013. május 1.

Pont a képen is látható 2 krémpirosítót rendeltem meg próbaképpen (superstar és headliner, a két legvilágosabb árnyalat), az utóbbi kellemes meglepetés és gyakran használom. A headliner hozzám hasonlóan sápadtaknak is remek, hétköznapi, matt, egész tartós, enyhe rózsás/rózsaszín színt ad. (A superstar nekem már túl sötét és egy furcsa módon kicsit "vizenyősebb" állagú is, mint a krémes headliner). Árára is pillantva (1,1 e Ft):. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.