e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Montelino, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Sminkek szájra

Szikrázó színek, fényvisszeverő pigmentek, nem ragadós textúra és kellemes illat. Világszerte nők ezrei kedvencévé vált.

WeDi

2016. október 20.

Volt pár árnyalatom belőle, és nagyon szerettem! Olyan "zaftos" hatást adott, és valamiért még az ajkaim is duzzattabbak lettek tőle. (Lehet, hogy csak egy allergiás rekció volt, de jól állt :D ). Elég jó pigmentáltság, és hát az ELF-től megszokott remek ár-érték arány! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

prszilvia13

2014. március 21.

Két árnyalat van meg, de ennyi elég is. Nem rossz,de nem is jó.Tartósnak nem mondanám és habár elég olcsó mégsem fogom újravenni mivel kb óránként lekopik és összeáll a szám sarkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

k.ingrid90

2014. március 20.

Nekem elég sok árnyalat megvan és az árához képest teljesen jól teljesít. Sőt lepipál jó pár drágább terméket is. Ha kíváncsiak vagytok a színekre akkor itt megnézhetitek: http://ingridsbeautyworld.blogspot.hu/2013/10/elf-essential-luscious-liquid-lipstick.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Camilla_B

2014. január 1.

Vissza kellett küldenem, mert a csavarója 2 tekerés után felmondta a szolgálatot. Kicserélte a MUP, rendesek voltak nagyon, de maga a márka nem jön be nekem, pedig próbálkoztam, bár egyre több helyen olvasok sok negatívumot, hiába olcsó .... olcsó húsnak nagyon-nagyon híg a leve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 1.

Dius86

2013. május 15.

Szépek a színek. Valahol a szájfény és a rúzs között van félúton szerintem... Kellemes viselet, és ha vigyázunk rá, még tartós is. Ráadásul nagyon olcsó, így tőlem megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Pancsika

2013. május 10.

Két árnyalatot vettem, az egyik a Pink Lemonade a másik pedig a Strawberry.
Nem túl pigmentáltak, de nagyon szép természetes színt és egy kis fényt adnak az ajkaknak.
Tényleg nem túl sok van benne, de annyira olcsó, hogy ez elnézhető neki.
A szivacsos applikátorral szépen lehet felvinni, viszont amikor előveszem, mindig van a szivacson pár csepp, anélkül hogy tekertem volna előtte. Ez egy kicsit zavar, mert így úgy érzem még gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Két árnyalatot vettem, az egyik a Pink Lemonade a másik pedig a Strawberry.
Tényleg nem túl sok van benne, de annyira olcsó, hogy ez elnézhető neki.

szansza0518

2013. április 21.

Nagyon szeretem! Olcsó, és tartós , valamint nagyon szépek a színei, csak ajánlani tudom! De, elég kevéske van benne szerintem. Nagyon tetszik a tekerős kiszerelése a szivaccsal a végén, így könnyű adagolni is.Nem mondanám csodaszernek, de azért megkapja az 5 csillagot ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

estrella22

2013. április 17.

Olyan színt szerettem volna, ami természetes, de azért rózsaszínes. A Baby Lips árnyalatot rendeltem meg. Nagyon natúr, inkább olyan, mint egy szájfény. Ezt az árnyalatot tuti nem fogom újra rendelni. Szájfénynek elmegy, tetszik az adagolója, de nem túl tartós. Kipróbálok majd más színt is legközelebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

Orsyna

2013. március 29.

Pink limonade árnyalat kis aranyló csillámok vannak a szájfényben v.folyékony rúzsban.Tetszik a végén lévő kis szivacs.Ennyiért simán megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 6.

Két szín van meg, a raspberry és a ruby slipper, nem túl pigmentáltak, de azért egy kis színt adnak, és nem vagyok nagy szájfényes, de ezeket imádom, nem brutális módon fénylenek, és nagyon kellemes a használatuk. Ha elfogynak biztos rendelek még, illetve több szín beszerzésén is gondolkozok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!