e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Kétség kívül az egyik lleghíresebb és legközkedveltebb rúzs-család a minerál termékekein belül. Egzotikus olajok keverékét tartalmazó tartós, nagyon puha, nagyon jól pigmentált, lágy szerkezetű, gyönyörű természetes színű, 100% ásványi rúzsok hidratáló hatással. Könnyedén siklik az ajkakon és egész napon át tartós. Mesterséges színezékektől, parabénektől, vegyi anyagoktól, tartósító szerektől mentes 100% természetes minerál rúzsok elegáns természetes árnyalatokban. Minőségi termék szakemberek ajánlásával.

Ynea

2015. október 15.

Natural Nymph árnyalatot választottam, ugyanis nagyon régóta kerestem egészen világos nude rúzst és az E.L.F.-nél végre sikerült megtalálni. Fontos szempont volt számomra az abszolút matt hatás is, amit tökéletesen teljesít, állaga krémes, illata semleges. DE! Nagyon vigyáznom kell, hogy mikor használom, mennyire hidratáltak az ajkaim mert sajnos rendszeres használat mellett elég erőteljesen kicserepesedik tőle a szám. Javaslat (nálam így vált be) hasonló probléma jelentkezésekor: kenjetek némi színtelen ajakírt a rúzs alá, ami megvédi az ajkakat a teljes kiszáradástól. Számomra csak így használható, emiatt erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

sløjfe11

2013. november 10.

Kb fél éve rendeltem meg a Natural Nymph és Runway Pink-et, ezek közül a Runway Pinket sosem használom, egyszerűen nem áll jól. Viszont a Natural Nymph az egyetlen rúzs amit használok és úgy érzem jól áll. Szeretem az állagát is, és hogy matt, számomra majdnem tökéletes. Én rúzsecsettel viszem fel, azzal szebb hatást lehet elérni szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Orsyna

2013. augusztus 5.

Hááát nem valami szuper mint hittem.Kicsit mintha foltosan lehetne felkenni nem túl szépen.A színe is eléggé világos és matt, de azért nem rossz bár jobbra számítottam.szárít is picit és beül a vonalkákba.:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

magusszi

2012. december 29.

Runway Pink árnyalatot tudhatom magaménak.Nagyon szép és természetes hatást nyújt az ajkaimon.Jó választás.Mindenképp ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

dalma.breeze

2012. november 2.

Eletem elso ELF termeke volt ez a ruzs. Eleve odzkodtam tole a tul alacsony ara miatt, de mindenkepp kiakartam probalni. En interneten rendeltem, a plum neven futo arnyalat inkabb valami narancsos kaves szinre emlekeztetett, az allaga sem tetszett, holyagos is volt, es felkenve sem gyozott meg.... egy gyenge ket csillagosra tudom csak ertekelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Mo0nlight

2012. augusztus 6.

A Natural Nymph árnyalatot választottam. Annyi a problémám vele, hogy ha nincs tökéletes állapotban a szám, akkor gyakorlatilag nem tudom használni, mert nagyon kihangsúlyozza a "cserepeket", de ez egy kis odafigyeléssel kiküszöbölhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Edaru

2012. június 25.

Nagyon szeretem a minerál rúzsokat, mert nem túl krémesek és fényesek, hanem porszerűen beivódnak a számra. Persze akinek cserepesedésre hajlamos a szája, annak érdemes előtte picit bebalzsamozni. De szerencsére nekem ilyen gondom nincs. Nagyon jó ez a rúzs, bár én a csavaros ceruzás kiszereléseket jobban kedvelem, de ajándékba kaptam. Tartós, gyönyörű a színe és nekem rendkívül kényelmes a viselete. Aki teheti és szereti az ilyen stílusú rúzsokat, próbálja ki, mert nagyon jó árban kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.