Best of Beauty 2019

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Négy árnyalatot tartalmazó kompakt bronzer, mely arcpírként és kontúrozáshoz is kitűnő választás. Akár mind a négy színt összekeverhetjük, mivel azok nagyon harmonikusak egymással.

e.l.f. Studio Bronzosító Paletta WARM árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Andi17

2018. július 24.

Nagyon szeretem ezt a kis palettát, gyakran kapom magam azon, h reggelente egy kicsit ebből felviszek a szememre egy kicsit az arcomra, egy kicsit ide, kicsit oda, és mégsem nézek ki úgy, mint egy diszkógömb. Nagyon szépen tündöklően ki lehet emelni részeket az arcon, fényeket a különböző árnyalatokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Grafi

2018. július 20.

Nagyon szép színe van...bár sajnos ezt csak télen tudom majd használni, mert a barnult bőrömön nem igen látszódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Veronika8614

2018. július 4.

Nekem nagyon tetszik, a Warm változat van meg, mind a négyet összekeverve viszem fel, viszont nagyon durván fényes, arany fényû, de nem túl nagyok a csillámok, viszont így csak bronzosításra alkalmas nekem. Így nyáron a kreol bôrömön nagyon szép, én eleve szeretem az olyan bronzosítókat amik tobb színből állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

eoryzsofia

2014. november 11.

A Warm szín van meg nekem. Kicsit poroz, de szépek a színei. A legvilágosabbat ujjal viszem fel highlighter-ként, a többit ecsettel.Lehetne tartósabb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

eszterrr

2013. április 19.

lehetne pigmentáltabb, akkor nagyon szeretném. így is szeretem, mind a 4 szín tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 19.

lilly77

2012. július 30.

A Cool bronzer van meg; átlagos matt bronzosító, kontúrozásra, bronzosításra egyaránt alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

blanchee

2012. július 10.

Tényleg nagyon szép és tartós ez a bronzosító. Nekem a warm változata van meg, nyáron kifejezeten szeretem, mert kicsit csillámos. Én szemhéjpúderként is szoktam néha használni, szóval ilyen multifunkcionális. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

lipstick

2012. július 10.

Életem egyik legjobb bronzosító 'családja' :) Nagyon tartós és nem folyik el, beletapad az alapozóba még ilyen meleg időben is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 10.

Edaru

2012. június 25.

Imádom! A warm árnyalat van meg nekem és nagyon szépek a színei, akár külön-külön, de keverve is használható. Tartós és tényleg nagyon szép színű. Igazi bronzer nagyon jó árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.