e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   Müller, online

Selymes és könnyű púder, mely kifejezetten az érzékeny szemkörnyék igényeit elégíti ki. C- és K- vitamin tartalmának köszönhetően védi és táplálja a szem körüli vékony bőrt.
Elfedi az apró ráncokat és a szem alatti árkokat fényvisszaverő részecskéinek köszönhetően.

Alice83

2018. július 29.

Igazi smooth hatás..én az orrom és halántékom tájékán is használom..szépen visszavesz a zsíros fényből (nyár van ugye) de a természetes bőrfényt meghagyja, annyira szép ahh..ami miatt nem lesz a kedvencem h nem kompakt nem szeretem amikor a por száll össze-vissza mikor mártogatom az ecsetet, ráadásul nagyon pici a tégely...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

bmesi

2018. január 12.

Nagyon-nagyon szeretem. Mikor először megláttam az aprócska tégelyt, azt hittem, hogy maximum egy hétig lesz elég, ahhoz képest már fél éve használom, és szinte meg sem látszik rajta. A szem alatti korrektor és BB krém kombó fixálására használom főleg,és maximálisan elégedett vagyok vele. Tartóssá teszi, kicsit tompítja az addig felvitt termékek fényét, de mégsem lesz totál matt. Nem szárít. Rosszat nem is tudnék rá mondani. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Alkalmanként használom, de amit tud, azt nagyon tudja :)! Szuper termék! Folyékony állagú korrektor fixálására szoktam használni, a végeredmény professzionális. Teljesen elfedi a karikákat, emellett nem emeli ki a meglévő barázdákat, nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Reni39946

2017. június 8.

Első használat után egy nagy WOW! :) Meglátjuk, hosszútávon marad szerelem, vagy csalódás lesz... Nekem néha lila csak a szemem alatti rész, de mindig teszek azért korrektort, amit fixálok. Egyelőre nagyon pozitív az élmény, mert nem ült bele az apró rándokba, ahogy eddig minden púder tette. Ha tartós is lesz a szemem alatt, akkor betárazok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

tara95

2017. május 30.

Egyelőre hatalmas wow, gyönyörű amit csinál. Ha nem fog szárítani sose cserélem le.

Hosszabb használat után azért már nem olyan lenyűgöző. Könnyű adagolni és használgatom, de az innisfree is tud ennyit, ha nem többet. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Bog

2017. április 19.

Ez valami álom! Nem tudom mi van benne, de végre megtaláltam a tökéletes terméket! Olyan sötét karikák és hatalmas táskák vannak a szemem alatt, hogy semmilyen termékkel nem tudom eltüntetni őket! De ez... Önmagában felkenve is eltünteti őket! Olyan friss lesz a tekintetem tőle, hogy hihetetlen, és csodásan fixálja a korrektoromat, ami meg sem mozdul egész nap! Nem ül bele a ráncokba, nem fényesedik át! Hozzá sem kell nyúlni! Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

fairyqueen

2017. március 30.

Szuper!! :) olyan sima "smooth" lesz tőle a szemem alatti rész..nagyon szeretem! A kis ecset helyett az Elf concealer ecsetét használom hozzá, így kevésbe lesz koncentrált a felvitel és nagyobb felületet tudok bepúderezni vele. Néha szoktam a szemöldökömre is tenni fixálásként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

peach

2015. július 6.

Nem tudom mi van ebben de nagyon durván jó. Sminkelés után 10 órával mikor már az egész fejem fénylett és zsíros volt, a szemem alatt még mindig száraz és matt volt!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

purpuratulips

2015. február 7.

Miután valamilyen korrektorral eltüntettem a szemem alatti karikákat, ezt szoktam használni, hogy a korrektor ne csússzon el és tartósabb legyen. Mivel fehér, így még kicsit világosítja is a területet. Kicsit csillámlik, de abszolút nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Phytonadione

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

K vitamin. Zsírban oldódó vitamin, melyet a máj állít elő. A K vitamin véralvadás serkentő hatású, mely vérrögöket okozhat. A hajszálerekben, seprűvénákban keletkező vérrögök hatására a kis erek elhalványulnak vagy eltűnnek, így a kozmetikumokban a K vitamint az elszakadt hajszálerek és a szem alatti sötét karikák kezelésére használják. Természetesen a bőrre kent K vitamin nem szívódik fel olyan mélyen, sem olyan mennyiségben, hogy véralvadást serkentő hatása egészségügyileg aggályos lenne. Hogy valóban segít-e a K vitamin a szem alatti sötét karikákon azt több tanulmány is vizsgálta, melyek leginkább arra jutottak, hogy mérsékelten segít. További részletek a K vitaminról a kozmetikumokban a cosmeticscop-on.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.