e.l.f.

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A sminket egész nap láthatatlanul a helyén tartja. A hidratáló pára nyugtatja a bőrt az aloe, a zöld tea, az uborka és az A, C & E vitaminok révén. A könnyű és alkoholmentes formula hordhatóbbá teszi a sminket, és megakadályozza a szín fakulását, vagy lefolyását.

Yudit

2018. március 28.

Ez az első sminkfixálóm így összehasonlítani nincs mivel, de használatból eredő tapasztalatom van. Édes, aranyos, cukros víz, amit az ecset vagy a blender nedvesítésére szoktam használni. Nem irritál, nem csípi a szemem, de nem is fixál. Nem éreztem, hogy szárítana ezért néha csak az arcomat permetezem be, mert az iroda klímával fűtött, nagyon száraz a levegő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

e

2016. október 5.

Néha próbálkoztam csak a használatával, de nem lett a kedvencem, és használat után pár nappal apró pattanásaim lesznek, tartósságban egy kicsit segített szerintem, de nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Mesike24

2016. április 24.

Aki használt valaha sminkfixálót vagy nagyon jó sminkfixálót, az erre a nullára a legkevesebb pontot adja. És ez nem kérdés.
Ez nem fixáló, ez egy hajlakk-féle ragacsos, semmi, amit tetőz, hogy még büdös is, ami nem illan el kis idő elteltével sem. Nem akarok senkit megbántani, de ez egy hajlakk, ami miatt ragacsos és enyhén fényesíti is a sminket. Nyugodtan használható helyette hajlakk és ez most nem vicc! Szemet becsuk és hajrá, ugyan az a hatás :-D Ára túlértékelt, ahhoz képest amennyit tud ez a kínai kaka. Ja és a hab a tortán, hogy allergiát vált ki, szóval én tuti hanyagolom. A barátnőmnek adtam, akinek ugyan ez a véleménye és neki totál kivörösödött a szeme tőle, holott becsukta. Csak az utána való kicsapódás is ezt okozta. A napszemüvege oldalt kicsit zárt és ahogy az arcáról párolgott, belement a szemébe és egyszerűen bedagadt neki. Aki érzékeny szemű, bőrű az szerintem ne vállalja be. Egyébként a legtöbb ELF termékről is hasonló véleménnyel vagyok. Aki blogger ezt hirdeti, az termékért és pénzért csinálja szerintem, már erről meg vagyok győződve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 24.

helgus96

2015. május 29.

Én meg vagyok vele elégedve! Nekem egyáltalán nem ragacsos, miután felfújom egyáltalán nem érzem, hogy lenne valami is az arcomon. (a lehető legmesszebbről fújom, és így tényleg csak a permet kerül az arcomra.) nem hiszem, hogy újravenném, de nem is rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 29.

dnsmakeup

2015. május 21.

Büdös, ragacsos (nemcsak 1 percig), leáztatja akkor is a festéket, ha csak keveset teszünk fel belőle. Az ára olcsó - annyit is ér ez a kínai vacak.
Ja és hát a lényeg: semmivel nem tartósabb a sminket. Szerintem ez cukros víz :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

claudia.nyilas

2014. július 24.

Nagyon ritkán jut eszembe használni. Szerintem nem tartósítja a sminket, és a szememet is kimarja a helyéről, ha véletlenül belemegy. Szóval nélküle is ellehet lenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Loreee15

2014. július 2.

Nagyon nagyon vártam de sajnos pénzkidobás lett... nekem ugyan irritációt nem okozott, de sajnos nem használt semmit, a sminkem ugyanúgy néz ki mintha nem fújtam volna rá semmit. Pedig nagyon vártam a nagy hatást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

narancsdzsem

2014. április 18.

Miután kinyitom a szemem a permetezés után, sokszor vörös lett sajnos. Pedig általában nem vagyok érzékeny semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

csokiskex

2014. április 18.

Nekem kissé büdös és teljesen leáztatta a sminkem, pedig nem fújtam sokat és távolról. Nem lett tőle tartós a sminkem. Lehet romlott volt?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

szivi81

2014. március 18.

Kellemes illata van, tényleg aloés, uborkás. Tényleg ásványvízes permet érzet, ahogy magadra spriccled. Amikor profi smikes sminkel (nem tudom ő milyen márkát használ, talán MAC) a fixálás után mindig úgy érzem, mintha hajlakkot fújtak volna rám, a bőröm 1-2 óra után annyira száraz lesz, hogy elkezd viszketni. Ettől ezt nem érzem, de tény, hogy nem is betonozza annyira le a sminket, mint egy profi termék. Mindennapokra, egy sima nappali sminkhez szerintem tök jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.