e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dark4ngel, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Tetoválásokat, foltokat, születési bőrhibákat, barna foltokat, sebhelyeket elkendőző Maximum Coverage korrektor. Testre, arcra egyaránt használható, magas fedőképességű, olajmentes concealer. Önmagában is hosszantartó a hatása, de mindenképpen javasolt porfixálóval rögzíteni, majd sminkfixálót ráfújni, ha szükséges.

Kiszerelés: 20 ml

WeDi

2016. október 20.

Jó fedés, mégjobb ár. Mindennapos, hétköznapi sminkekhez remek kis segítség!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Jó fedés, mégjobb ár. Mindennapos, hétköznapi sminkekhez remek kis segítség!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

2014. április 9.

2013. január 29. Nekem nagyon bevált termék, nekem kezdődő rozacea miatti piros foltokkal van gondom, azt teljesen szépen lefedi, utána kenek rá BB krémet, vagy ha sminkelek akkor alapozót, de már előfordult, hogy csak ezt kentem a piros foltokra, és úgy is szép volt az eredmény. Én nem tapasztaltam, hogy hamar lejönne. Szivaccsal szoktam felvinni, egyszerre csak nagyon kicsi mennyiséget, és inkább rétegezem. Az árát abszolút megéri szerintem.

UPDATE
Mostanában szem alá használom elég sokat, és ott is szépen teljesít. Nedves blenderrel lehet a legszebben felvinni, de ujjal is el lehet dolgozni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

UPDATE

szabbka

2013. augusztus 8.

a szemem alatti karikák eltüntetésére vettem, ha a tetoválást elfedi, akkor ezek a kis karikák nem okozhatnak neki gondot - gondoltam én...sajnos annyira nem erős a fedése, rétegezve sem, de még mindig jobb, mint egy hasonló árkategóriájú drogériás korrektor, úgyh 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

benedetta

2013. január 1.

Kétféle színt is rendeltem, de rajtam sajnos nem működik. Pattanás utáni foltokat próbálnék eltüntetni vele, de kb 2 percig fedi el, utána mintha fel sem kentem volna. Nem tudom tetováláson hogy maradna meg, nekem a púderecset simán leszedte amit felvittem. Próbáltam mindenféle módszert már, talán ha nem lesznek ilyen erősek a foltjaim, akkor jó lesz korrektornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 1.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Magnesium Stearate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.