e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2016. február 19.

Lelőhely:   Müller, online

Mélyfekete 100% ásványi alapú szilikonkefés szempillaspirál, mely hosszít és dúsít. A hosszú vékony sűrű aprósörtés kefefej lehető teszi a legrövidebb pillák elérését is, ellentétben a nagyobb fejű kefefejekkel. A minerál szempillaspirált érzékeny szeműek is hasznáhatják. Tartós, egésznapos fennmaradást ígér, nem morzsolódik és szempillái egészségesek maradnak tőle.

creammaniac

2020. október 5.

Olcsó volt és jókat olvastam róla, ezért megvettem. Őszintén szólva nekem csalódás, mert nem emeli ki olyan szépen a pilláimat, mint ahogy én azt szeretem. Az egyetlen, ami tetszik benne, az a szép mélyfekete színű festék. A kefe sajnos sokat vesz fel belőle, ezért alaposan le szoktam húzogatni a tubuson, néha kissé össze is ragasztja a szempillákat, a bontást követően az idő előrehaladtával ez pedig csak egyre rosszabb lesz valószínűleg.
A tartósságával nincs gondom, a lemosása is könnyű. Mivel van sokkal jobb szempillaspirálom is, újravenni biztosan nem fogom, hétköznapokon elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

FurcsaKavics

2019. november 20.

A Corvin plázában lévő Müllerben is van már e.l.f. display. Szerintem sikerült több, mint negyed órát vacakolnom előtte, mire kiválasztottam ezt a spirált (is). :D Jelenleg ez az etalon nálam. Nem csinál drámai pillákat, inkább csak hosszít, de gyönyörű fekete színe van. 2 rétegben szoktam felvinni, és egyáltalán nem lesz csomós, póklábas, szépen lehet rétegelni. Nem pereg, nem kenődik, a kefe mérete is szuper, mert nem ilyen óriási mint mostanság nagyon sok spirálnál. Általában sikerül, hogy a nagyobb keféjű ilyen cuccokkkal "beleszúrok" a szemembe aztán jön a sh*t és törölgethetem az összekent részeket. Na ennél ilyen nincs. :D Nem okozott irritációt, a fekete Nivea micellás víz egész jól leszedi, de használok olajos szemfestéklemosót is, azzal meg tényleg egy pár seces történet a lemosása. Ár-érték arányban teljesen megéri.

2019.11.20 update: sajnos az idő elteltével azt vettem észre, hogy olyan, mintha nem száradna meg, és összeragadnak tőle a szempilláim... Nagyon bosszantó tud lenni. Nem szívesen használom napi szinten már. Kicsit csalódott vagyok, mert jónak ígérkezett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

szisza9

2017. január 15.

Nekem is inkább csak hosszít, valóban nem morzsolódik, bár nekem most a tubus vége felé elkezdett csomósodni, ezért a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

BloodEve

2014. július 9.

e.l.f. spirálok közül nekem ez jött be legjobban.

Tulajdonság: vékony, hajlékony szilikonkefe, színe fekete, de nem mélyfekete.
Amit tud: teljesen betartja a fenn említett dolgokat: minden pillát elér, szépen sűrít, csomósodás nélkül, dúsabbak és hosszabbak.
Eredmény: természetes hatás
Pozitívum: tényleg nem morzsolódik.
Tartósság: tartós, nap végére már veszít a hatásából
Ára: korrekt termék pénztárca-barát áron
Irritáció: nem
Újravétel: határozottan igen
Ajánlom: ideális hétköznapokra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

e.l.f. spirálok közül nekem ez jött be legjobban.

Tulajdonság: vékony, hajlékony szilikonkefe, színe fekete, de nem mélyfekete.
Eredmény: természetes hatás
Pozitívum: tényleg nem morzsolódik.
Tartósság: tartós, nap végére már veszít a hatásából
Ára: korrekt termék pénztárca-barát áron
Irritáció: nem
Újravétel: határozottan igen
Ajánlom: ideális hétköznapokra

profectuscat

2013. március 18.

nem olyan rossz, de többre számítottam. Elfogom használni, ennyi pénzt megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

nem olyan rossz, de többre számítottam. Elfogom használni, ennyi pénzt megért.

kemenysepro

2013. február 5.

Inkább hosszabbít mint dúsít. De a hosszabítást kitűnően, csomósodás mentesen végzi, nagyon szépen elválasztja a pillákat, és tényleg a legkisebbeket is befesti.
Nem mélyfekete, de tartós. Napközben nem kerül a szem alá, de erősen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Nem mélyfekete, de tartós. Napközben nem kerül a szem alá, de erősen kopik.

knoemi

2013. január 12.

Tartós, nem pereg, szépen fed. A kefe alakja is megfelelő. Ennyi pénzért nem csalódtam. Egyetlen hátránya, hogy az eltávolítás nehézkes. Zuhanyzásnál szétfolyik az arcomon és hosszú percekig kell dörzsölni, hogy lejöjjön. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Hidratálók: Triacontanyl PVP

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

PVP 0 0