Focallure

Ár:   $2.60   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Ár:   $2.60
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, kenődésmentes és hosszan tartó rúzsceruza, teljesen matt finish-sel.

18 árnyalatban kapható

viragszonja

2020. február 4.

Imádom, nagyon szép a színe, jó krémes a textúrája, gyönyörűen lehet felvinni, pigmentált, tartós. Szájszárítást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

d.anett89

2018. november 8.

Könnyű felkenni, olcsó, szépen pigmentál. Egyedül az a problémám , hogy nekem nagyon száritja a számat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Cherryeszti

2018. augusztus 16.

Előbb kellett volna felfedeznem. Nagyon könnyű felkenni, könnyen siklik, nem szárítja annyira a szám, mint a többi matt rúzs és hihetetlen tartós. Egy sima ebéd vagy egész napos ivás nem fog ki rajta. e-bayről rendeltem 400 Ft-ért. Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Hármas szettben rendeltem és elégedett vagyok vele. Szuperül fed, könnyen kenhető és gyönyörűek az árnyalatok, még a sötétebbek is egészen természetesen hatnak. Az egyetlen hibája lehet, hogy nem kell vele megküzdeni a nap végén, hanem mint egy átlagos rúzs, szépen lekopik idővel. Bár elég tartós és nem maszatol össze-vissza, az evés-ivás során megkopik - de nekem ez külön csak jó, rémisztőnek találom az eltávolíthatatlan sminkeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

nkatika

2017. november 3.

Egy narancsos-pirosas árnyalatot szereztem be. Csodaszép a fedése, óvatosabban kell bánnom vele, mint más, hasonló rúzzsal, annyira pigmentált! Viszont kötelező aláhidratálni (én Carmexet használok), mivel darabossá áll össze, és nemcsak a természetes redőkben. Nem túl tartós így, viszont kényelmesebb viselni, nem húzza a bőrt. Én inkább így használom, így ár/érték arányban közepesen elégedett vagyok vele. Kényelmetlenséget csak a gyakori utánaigazítás kényszere okoz. Akinek ez nem hátrány, annak ez kellemes társa lesz. Mostanában fényes árnyalatokban is láttam már, az aktuális trendi metál megjelöléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0