Echosline

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anette0118, az összetevőket feltöltötte: SalviaRosmarinus, Módosítva: 2020. október 5.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Segít kibontani a hajat, simítja és mélyre hatóan táplálja. Ezáltal a haj puha, egészséges és élettel teli lesz. Eredményesen regenerálja a haj rostjait, tökéletesen ellensúlyozza a nagyvárosi élet által okozott károkat.

SalviaRosmarinus

2020. október 4.

Anyu (nagyon rég óta festett szőke) fürdőszoba polcán találtam ennek az Echosline-nak a KARBON9 hajvédő szérumát szénnel (100ml). Mondta, hogy szagoljam meg, addiktív illata van, hajvégápolóként vette a fordászától. Iszonyatosan érdekes illata van - pozitív értelemben. Gyakorlatilag felér egy marhadrága parfümmel, órákig megmarad az illata a hajamban.
Mivel nekem sötétbarnából átmenetes, hamvasított szőke hajam van, és a hajam alsó fele már kissé roncsolódott, ezért gondoltam kipróbálom ezeket az Echosline termékeket, mert többjükről nagyon jókat olvastam róluk külföldi oldalakon. Így szoktam használni:

1. ECHOSLINE S4 Plus Sampon zsíros hajra (1000 ml), elvileg a fej faggyúműködését normalizálja: a nagyon hamar zsírosodó fejbőrömre használom (de ezzel kapcsolatban véleményt még nem tudok mondani, mert több idő, míg kiderül, valóban használ-e). Egyébként ettől először rettenetesen megijedtem, mert úgy összekócolta a szőke hajamat mosás közben, hogy azt gondoltam, soha többé nem fogom tudni kifésülni, és le kell tolni nullással.
Vélemény: óvatosabban kell mosni vele a hajat, mint bármilyen sima boltival (pl. én Schaumákat használtam). Nem szabad vadul össze-vissza dörzsölni, mert mosás közben durván sprőddé válik haj, és nem csúsznak az ujjak közt a nedves fürtök. ÖNMAGÁBAN SEMMIKÉPP, csak hajpakolással együtt merném használni ezt a sampont, mert semmi más nem szedi szét a kócot. Komolyan mondom, veszélyes.

2. ECHOSLINE KARBON9 Hajpakolás szénnel (A SZÓBAN FORGÓ TERMÉK): kizuhanyoztam a hajam, így is nagyon kócos is maradt, és felkentem rá ezt a hajpakolást, hagytam pár percet hatni, és ezzel már jól ki tudtam fésülni, és nagyon hasonló illata van a hajápoló szérumhoz, amiről elsőként írtam. Vélemény: szerintem ez a hajpakolás nagyon jó, puha, és könnyű lesz tőle az agyonhamvasított haj, nem pedig nehéz, és kefe állagú. (De nyilván egy már roncsos hajszerkezetet nem hoz rendbe semmi, csak az olló, és a nem-újra-festés.)

3. ECHOSLINE KARBON9 hajvédő szérumát szénnel (100ml): száradás/szárítás után felkenek 2-3 pumpányi szérumot a hajvégre.
Vélemény: erősen ajánlom főként az illata, és a seprű hatás tompítása miatt.

Minden Echosline termék a szepsegvilag.eu oldalról rendelhető, regisztráció után magánszemélyként is megvásárolhatók. Ahhoz képest, hogy milyen nagy mennyiségek ezek, az áruk korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Vélemény: erősen ajánlom főként az illata, és a seprű hatás tompítása miatt.

anette0118

2020. január 25.

Fodrászomnál vásároltam, aki ezt ajánlotta szőkített hajamra.
Először furcsa volt ez a fekete szín, de a hajamat csodaszépen hamvasan tartja, puha lesz tőle és kellemes tapintású.
Az illata nekem kicsit furcsa, nyilván a benne levő szén miatt, de nem zavaró.
Ára persze borsos, de tekintve, hogy milyen nagy kiszerelés, és mennyire jó, abszolút megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Fodrászomnál vásároltam, aki ezt ajánlotta szőkített hajamra.
Az illata nekem kicsit furcsa, nyilván a benne levő szén miatt, de nem zavaró.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.