EcoMe

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. május 14.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Golyós deo narancsvirág illattal, amely 24 órás frissességet nyújt. Biotec fermentációval kinyert tiszta növényi alkoholból készült, alumínium só mentes.

Vegán

TheMadHatter

2020. május 16.

Szeretném megtalálni az új kedvenc deómat, mert a mostani már nem működik valamiért. Kipróbáltam ezt is, elég jónak tűnt, tetszett, hogy alumíniummentes, és az illata is nagyon jó. Az alkohol nem zavar benne, gyorsan megszárad, és egy darabig rajtam is jó illata van. Sajnos csak egy darabig. Nem vagyok túúl izzadós, de nekem eddig nem a legjobb az izzadásgátló hatása. Ősszel vagy télen még elmegy talán, de nyáron biztos nem bírná ki 2 óránál tovább.. Nem ő lett az új kedvencem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol