Editt Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Tánya88, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2019. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém gyakorlatilag minden bőrhibára alkalmazható. Zsíros, száraz, vegyes bőrre egyaránt. Arcra és testre is alkalmas. A kipirosodásokat eltünteti, a bőr felszíni sérüléseinek gyógyulási folyamatát felgyorsítja. Pótolja a vizet a dehidratált bőr számára, egyensúlyba hozza annak természetes zsírtartalmát.

Nykol28

2019. február 24.

Ami arcra és testre is jó az mindig gyanús nekem.De a kecsketej miatt mégis kipróbáltam.3 napja használom de másnap elég zsíros kinézetű az arcom tőle.Viszont mintha pattikat szárítaná.
Kezem durván száraz,véresre reped ilyenkor oda fogom kipróbálni.
Arcomra nem merem hosszútávon alkalmazni így is problémás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Kezem durván száraz,véresre reped ilyenkor oda fogom kipróbálni.
Arcomra nem merem hosszútávon alkalmazni így is problémás.

Vik03

2019. február 11.

Imádom ezt a krémet:) Szépen feszesít,és a pattanások ellen is nagyon hatásos. Sokkal szebb a bőröm tőle mint egy 20000ft-os krémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

dharma7

2018. június 19.

Két éve Karácsonyra kaptam belōle barátomtól, hogy talán segít ekcémás bōrömön. Arc- és kézkrémként nem próbáltam, de testápolóként hihetetlenül bevált! A hidegebb hónapokban kevés jó minōségū olívaolajat keverek hozzá, úgy használom. Számomra csodaszer, mindenféle méregdrága kencéket kenterbe ver. Vaníliás krémtúróra emlékeztetō illata pedig csak hab a tortán. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

pandesz83

2018. március 18.

Bevallom, először az ára miatt nem sok reményt fűztem ehhez a krémhez. Viszont mikor kipróbáltam az arcomra, az valami csoda volt. Nekem nagyon kényes az arcbőröm. Mindentől eltömülnek a pórusok, bőr alatti pattanások jelennek meg rajta, hajlamos kipirosodni stb. Ez a krém lenyugtatja, nagyon jól hidratál, simává teszi az arcbőröm. Nem zsíros. Az illata nagyon kellemes, púderes. Neke ez a csodakrém! Előtte használtam gigi, ahava, babor és hasonló, drága. 10-20 ezer ft-os arckrémeket. Ez nekem sokkal jobban bevált. Imásom!!! Nálam 10 csillagot ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

nellory816

2018. január 17.

meglepődtem rajta, hogy mennyire jó. azt gondolnád, hogy ilyen eredményeket csak drága, márkás arckrém produkálhat. az arcomra használom, zuhanyzás után egy vékony réteget kenek fel ami kb azonnal beszívódik, és nagyon durván sima és puha lesz tőle a bőröm. nem is használom minden este, csak heti 2-3 alkalommal, mert tápláltan tartja a bőrömet a köztes napokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

larka95

2017. június 19.

Anyukàmtól kaptam, testápolónak használom, látva az INCIjét. Nagyon jó könnyed az állaga, jól hidratál. Az illata is kellemes. Elhasználom, de arcra nem tenném. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

meszitimi

2017. április 22.

A piacon bukkantunk rá évekkel ezelőtt anyukámmal, azóta is ezt hasznàljuk. Sok arckrémet próbáltam előtte az érzékeny bőröm miatt, de eddig ez vált be a legjobban, a parabén zavar egyedül..
Nagyon lágy, könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, nem zsíros és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Ascyra

2017. február 16.

Ezt a krémet én karácsonyra kaptam több más kozmetikummal együtt. Vízhiányos, száraz bőröm van, amire ez a krém tökéletes - lenne. Nagyon örültem neki, amíg nem láttam az összetevőit (parbének), mert ilyen jó krémem (még a méregdrágák között sem!) volt. Én most testápolásra használom, hogy mielőbb elfogyjon, mert nem szeretném mérgezni magam vele, viszont, az egyik legjobb állagú/illatú krém, amit valaha használtam. Nagyon könnyű, akár sminkalapnak is kiváló, nagyon gyorsan felszívódik, az állaga akár a legmárkásabb vízhiányos bőrre készített krémeké, az ára pedig magáért beszél. Akit nem zavarnak az összetevői és egy könnyed, nagyon jól tápláló, finom illatú krémet keres, annak bátran ajánlom, mert kitűnő minőségű termék - nem kell több ezret kidobnia hasonló (Pl. Eucerin - ki gondolná ennyi pénzért, hogy abban is van parabén?) termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Seabiscuit

2017. február 8.

Én nagyon szeretem az illatát és az állagát is. Könnyen beszívódik, nem ragad. A viszkető szúnyogcsípésre és kezdődő herpeszre is nagyon jó! Én kenem minden hova, arcra és lábra is :) A nyakamon volt egy anyajegy, amit rákszűrésen le is fényképeztek mert csúnyának találták (de nem volt még kóros), egyszer csak azt vettem észre, hogy ez az anyajegy összezsugorodott és egyszer csak leszáradt és nyom nélkül eltünt!!!! Itt a krém mánián olvastam, hogy nem egészen egészséges(nek vélt) összetevőket is tartalmaz, ezért lecserélem kézműves kecsketejes krémre, remélem az is lesz ilyen jó!

u.i. Az értékelés óta eltelt több mint fél év. Ez idő alatt kipróbáltam "egészséges" összetevőjű méregdrága testápolókat, amik sajnos nem teljesítettek jól a száraz bőrömön (testen). Most ismét ezt a krémet használom (semmivel sem rosszabb, mint több ezer Ft-os társai, sőt ...) bár most az illatát már majdnem erősnek kicsit tolakodónak találom. Vagy erősítettek rajta vagy az én szaglásom lett érzékeny :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

healthycinderella

2017. január 29.

Nagyon kellemesen hidratál, és gyógyír volt egy másik krém által okozott kiütésekre a szemhéjamon. Annak ellenére, hogy teljesen natúr kozmetikumnak reklámozzák és adják el, az összetevői nem a legszebbek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.