Afnan

Ár:   10 700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Ár:   10 700 Ft

2013-as fás-virágos-pézsmás férfi illat. A gyümölcsös Aventus klónjaként is ismert.

Fejjegyek: alma, bergamott, fekete ribizli, ananász

Szívjegyek: rózsa, nyír, marokkói jázmin, pacsuli

Alapjegyek: tölgyfazuzmó, pézsma, ámbra, vanília

Afnan Supremacy in Oud Extrait de Parfum - fújós
Ár: 1100 Ft - 5 ml /// 1800 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rannek111

2022. február 28.

Milyen vaníliás szappanszag? Érdekes nekem a CDN volt idegesítően szintetikus, főleg a kifújás után. Ez fényévekkel lekörözi a CDN-t. A másik meg, hogy nem értem, hogy 10 ezer forintért miért hiszi azt valaki, hogy olyan fog kapni mint a Creed, hasonlítgatni a kettőt teljesen felesleges(Egyébként tartósságra hozza a Creedet). 10.000 ft-ért minden tekintetben megéri az árát. Ha egy fokkal drágább Aventus utánzatot akarsz akkor meg Pineapple Vintage. De az drágább és itthon nem is lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

NRG

2022. január 5.

Erősen túlzóak a pozitív kritikák ,szerintem....A Creed illatához való hasonlóság talán 30 %, a tartóssága meg 15....Leszáradás után marad valami olcsó vaníliás szappanszag, ami elég kiábrándító. A Club de Nuit Intense fényévekkel jobban sikerült klón,minden tekintetben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 5.

x

2021. augusztus 12.

Nahát, négy éve vettem és töltöttem fel, és még nem adtam meg rá a neki járó öt pontot? Népszerűségének megugrását jelzi az is, hogy pontosan kétszer annyiba kerül, mint amennyiért vettem anno. Lehetne róla ömlengeni bekezdésekben, de annyiban is össze lehet foglalni, hogy a gyümölcsös Aventus tökéletes klónja. Tartóssága is tökéletes. (Sokáig tartott megértenem és megkedvelnem ezt az illatvilágot, először mind az Aventus, mind klónjai szépen összerakott, letisztult, hibátlan alkotásnak tűntek, de hiányoltam belőlük azt a csavart, amitől eláll a lélegzetem, és hű meg há. Most, évek múltán, már azt mondom, remek illatok ezek, és nem feltétlenül kell vadnak lenni, meghökkenteni, az is hatalmas érték, ha egyszerűen makulátlan szépséget mutatunk, és ez az illatvilág újszerűen teszi.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Danikovm1997

2019. május 10.

Semmi füst nincs benne. Egy 2017-es ananászosabb, batch. Fásnak egyáltalán nem mondanám, Ananász, Musk, és Jázmin. Hasonlít az Aventusra, de szerintem lehetetlen összetéveszteni őket.

Ha nem lenne ennyire gáz az új 2018-19-es aventus, akkor nem zavarna az ára, megvenném.

Így viszont abszolút megéri. Előzőtől kérdezem, hogy meg van-e még a 12C01-e?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Így viszont abszolút megéri. Előzőtől kérdezem, hogy meg van-e még a 12C01-e?

adelmus

2017. november 8.

Nos.. itt ülök vele szemben, egyik oldalon Ő.. a másikon Creed Aventus (S42B12C01) című kézműves világslágere.
Tehát: Bal kezemen Afnan a jobbon Creed, 1-1 expositio.... kb. 1 és 3/4 órája.
Afnan 10450Huf ért került hozzám a Creed 65eFt-ért.
...
Ha nem tudnám pontosan melyiket hova fújtam, nem tudnám megállapítani, hogy melyik az Aventus, 98%-ban azonosak..
Talán egy kicsivel "simább", egy leheletnyivel édesebb az Afnan, viszont intenzívebbnek érzem ennyi ideje..
...
A Creed-ből kezd eltűnni a füstös ananász, Afnan még mindig olyan mint kifújáskor..
...
Szerintem bátran használhatja aki Aventus rajongó és nem a sznobok népes táborát erősíti (akik ugye akkor is Red Bull-t isznak Hell helyett ha az előbbi 800Ft-ért míg az utóbbi 250-ért jön egy szórakozóhelyen), szóval aki nem kap gennyes vörös kelést, ha véletlenül nem Creed cseppecskék százai, ezrei érintik nemes bőrét az bátran használhatja akár napi szinten is, mert ember legyen a talpán aki megkülönbözteti egymástól a kettőt..
Én legalább is nem nagyon tudom és ha ekkora árkülönbség van a két illat között akkor, azt gondolom, nem is akarom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 8.

Tehát: Bal kezemen Afnan a jobbon Creed, 1-1 expositio.... kb. 1 és 3/4 órája.
Afnan 10450Huf ért került hozzám a Creed 65eFt-ért.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: D&C Orange 4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: D&C Red 17, D&C Red 33, FD&C Blue 1, CI 12010, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.