Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bianka66101, Módosítva: 2016. január 6.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hidratáló krémek

Őszi- és sárgabarack illatú kézkrém

Peppertree

2016. október 10.

Ajándékba kaptam ezt a kézkrémet. Magamtól soha nem vettem volna meg, egyrészt mert a Tesco terméke, másrészt mert sárga- és őszibarack illatú.
Szerencsére az illata nem annyira émelyítően édes, mint azt vártam. Sőt, egész kellemes.
Maga a tubus nem túl praktikus, mert a krém annyira híg, hogy akkoris kifolyik belőle, ha nem nyomom. Óvatosan kell adagolni.
Gyakori kézmosás után, ha húzódik a bőrőm, ezzel kenem be. Erre a célra megfelelő.
Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos vagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos vagy zsíros érzést maga után.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.