Egyéb

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marlu, Módosítva: 2019. október 31.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   Online

Fejjegy: kaktusz

Szívjegyek: magnólia, bazsarózsa, rózsa

Alapegyek: fehér pézsma, cédrusfa

Ár: 3000 Ft , Eladó: marlu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Pécs, Komárom, fizetés: Személyesen Pécsen vagy Komáromban; Postázom bárhova

TitaniaBell

2019. november 1.

Lepontozom, mert olyan pofátlan módon próbálták rámsózni az egyik Tesco-ban felállított pultnál. Az a fajta próbálkozás, amivel szerintem már mindenkinek tele a hócipője, mikor mennél a dolgodra, és kilépnek eléd, hogy csak egy percre állítanának meg. Megszagoltattak velem kettőt, melyik tetszik jobban. Én nem vagyok egy nagy parfüm gyűjtő, de ha egyszer rátalálok egy illatra, az minőségi lesz. 2 éve használom az Armani Privé egyik illatát, azért picit más kategória, mint ez. Talán ezért nem is éreztem kiemelkedőnek ezeket sem. Ráböktem az egyikre, hogy ez jobban ízlik. Megmutatták a neten, hogy tényleg 20000-be kerül, és először megpróbálták bemesélni, hogy ezt most odaadják ajándékba, csak egy kis hozzájárulást kell adnom, mert ők diákmunkások. Sőt, ha mondok 2 franciaországi érdekességet, akkor még kettőt adnak két nőrokonomnak. Itt már éreztem, hogy valami suskus lesz. Végül hosszas rizsázás után kibökték, hogy "csak" 15000 Ft-ot kell fizetnem, és odaadják mindhárom parfümöt. Ezt viszont már messzemenőkig pofátlanságnak éreztem. Egyrészt ez egy erősen középszerű illat (az én szubjektív véleményem szerint) ami max. 5000-et ér. Talán nem az aluljárókban található drogériákban árult valami, de majdnem. De mégis, milyen minőség lehet az, amiből hármat odaadnak egy áráért? Nincs egyetlen, magára valamit adó cég, aminek ez megérné. A tényleg minőségi termékeket áruló márkák megkérik a minőség árát, hiszen olyan kutatás, alapanyagok, tudás, stb. van mögötte. Különösen igaz ez egy parfümnél, ami komoly allergiát is kiválthat, ha nem megfelelően készítik.
De az egésznek a felvezetése volt nagyon pofátlan és Teleshop-os stílusú (csak most, csak neked, kettőt egy áráért). Ha ez a cég így próbálja eladni a termékeit, akkor nem jósolok nagy karriert nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)