Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók

A panthenol tartalmú készítmény mélyrehatóan regenerál és intenzív napozás utáni ápolást nyújt.

• ápol és regenerál
  • mélyrehatóan táplálja a napsugárzás hatásának kitett bőrt
  • Ekcémás és atópiás bőrre is.

felicitas

2020. április 24.

Kimagasló panthenol tartalma miatt esett erre a valasztásom és igazából nem napozás utáni termékként használtam, hanem kisfiam bőrére és hajas ferbőrére kentem a tél végén, kora tavasszal, mert száraz foltokkal volt tele egész télen, amivel sem a lipikar, sem az atoderm nem tudott mit kezdeni. A hajas fejbőr pedig erősen száraz korpás volt, azt a narancssárga LRP kerium mellett ezzel képzeltem.
Pár használat után úgy eltüntette a bőrön és a hajas fejbőrön is a száraz foltokat, hogy csak időnként kellet elővenni.
Egyedüli bajom vele az erős illata, amit még másnap is érezni. Nem szeretem, ha egy kozmetikum túl erős illatú.
Ezt leszámítva 5*, még újra veszem. Eddigi legjobb panthenolos készítmény, amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol