Artemis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hidewatch, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéden hidratáló éjszakai ápoló krém, mely visszaadja a bőrnek mindazt, amit napközben elveszített. Feltölti a bőr nedvességtartalékait, fokozza a védekezőképességét, elősegíti a bőr éjszakai regenerálódását. Ideális normál és kevert bőrtípusra.
Hatóanyagai: Hydrocalmin Compound® havasigyopár kivonattal, vizililiommal és glucannal,  MineralPlus, TrippleMoist, hialuronsav, she vaj, allantoin, panthenol.

csiriviri

2015. május 20.

Nagyon szeretem!Finom illat,könnyű állag és szép összetevők.Csodát nem tesz,de remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 20.

Szaszmancs

2013. december 11.

Mintám volt belőle, de sajnos olyan kiütéses lett tőle az arcom, hogy 2 használat után ki kellett dobnom. Egyébként már felkenéskor sem tetszett, olyan volt, mintha disznózsírt kennék az arcomra és a szaga is furcsa volt. Ha nem tudtam volna, hogy drága krém, azt hiszem, hogy valami noname gagyiság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Pumiliba

2013. április 10.

Elfogyott a Clinique Total turnaround - om és kíváncsiságból - mivel az eladó ajánlotta - elhoztam egy mintát ebből a krémből. Gondoltam, kipróbálom ezt is mielőtt megveszem a következő doboz Cliniquemet.
Azonnal le kellett mosnom, ahogy az arcomra kentem. (Tudtam, nincs allergiám, eddig nem volt semmi gondom arckrémekkel.) A férjem ezek után a kézfejére kent belőle egy picit, csípte, bizsergette a bőrét.
Nálam a kukában landolt, 2 percel a felbontás után. Hétvégén pedig megveszem a jól bevált Cliniquet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

sephora

2013. március 19.

Termékmintám volt ebből a krémből, netes rendelés mellé kaptam. Alig vártam, hogy kipróbálhassam, mivel nem egy olcsó árfekvésű krém, kíváncsi voltam mit tud.
Az illata, állaga megfelelő. A bőrömön enyhén ragacsos, fénylő réteget hagyott, én soknak éreztem a kombinált bőrömre.
Nagy bánatomra a felvitel után nem sokkal vörös foltok jelentek meg az arcomon égő érzés kíséretében.
Azt hiszem, hogy a havasi gyopár a ludas. Tavaly a Gerovital plant krémmel jártam ugyanígy, abban is havasi gyopár kivonat volt, de én akkor nem is erre az összetevőre gyanakodtam.
Az allergiát figyelmen kívül hagyva, 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Az allergiát figyelmen kívül hagyva, 3 csillagot adok neki.

hidewatch

2012. június 9.

Vízhiányos, de zsírosodásra hajlamos bőrömet helyreállította, az állandóan hámló orrom szépen hidratált, nekem nagyon bevált ez az éjszakai krém. Az első mimikai ráncokat szépen kisimítja éjszaka, reggelre igazán jól hidratált lesz a bőröm, nincs többé vízhiány. Két apró hátránya van: kánikulás éjszakák után reggelre zsíros érzete lesz a bőrnek, ami arcmosás után elmúlik, de egész évben csupán a legforróbb nyári éjszakákon nem használom. A másik apró hibája (ami egyébként az egész termékcsaládnak), hogy a csomagolása sokkal nagyobb, mint benne a cucc, így sakkoznom kell a szekrényben, de még így is megéri, mert tényleg nagyon eredményesen javítja meg a vízhiányos bőrt, és nagyon jó textúrájú lesz, amit eddig nem sikerült elérnem, így a sminkek is borzasztóan álltak rajtam emiatt. Tavaly november elején vettem, és még nem látom az alját, szerintem háromnegyed évig simán kitart. Vízhiányos kombinált bőrűeknek jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Beta-Glucan, Carnosine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Allantoin, Beta-Glucan, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Calcium Gluconate, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2