Auchan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: fabyen, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Dezodorok

Adrienn08

2013. május 18.

Kicsit tartottam a vanília illatától, de gondoltam adok egy esélyt, főleg mert alumínium mentes...háááát, nem kell nagyon megizzadnom, hogy büdös legyek tőle, úgyhogy azóta is ott pihen a polcomon, de még arra se vesz rá a lélek, hogy itthon - ha nem kell mennem sehova, mert már csak akkor próbálkoznék vele -, használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

egifeny

2012. június 9.

Azt hiszem volt ilyenem... a csomagolasa kicsit mas, de rajta a matrcia pont ilyen! Azert vettem mert aluminium-mentes, es mert vanilia illatu :) Tettem hozza szodabikarbonat, talan ettol? de olyan szine lett mint a tejeskavenak! Hasznalat kozben egy ido mulva tenyleg fura illata lesz, olyan "rongyszagu"! Nem jott be :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Odil

2012. február 3.

Én éppen meglepődtem azon, hogy meddig bírta az árához képest, és az illata isteni. Miután viszont már nem bírja (3-4 óra múlva), horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Bibi

2011. november 26.

Első szagolgatásra kellemes vaníliaillat, de elég pár perc és rettenetesen büdös lesz. Haszna persze semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.