Bella

Ár:   125 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zöld tea illattal.

Kiszerelés: 10 db/cs

wildrose

2020. augusztus 26.

Kellemes, friss illatú, jó méretű és elég nedves törlőkendő, de elég vékonyka az anyaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 26.

zonga

2018. július 30.

Ebben a nagy melegben utazáskor vagy egyszerűen a napi izzadtság letörlésére használjuk, és arra tökéletes. Nem mindennap használjuk, de kánikulában kifejezetten jólesik. Jól frissít, kicsit hűsít is. Jó az illata, könnyű használni, tényleg frissít a nedvességnek köszönhetően, de nem folyik, csöpög stb. A mérete megfelelő, a kiszerelése is (bár lehetne belőle nagyobb kiszerelés is), könnyen elfér a táskában. Megéri az árát. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

tonic

2018. május 10.

Volt ilyen, táskábadobós vésztartaléknak jó volt,de ezek az összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

Volt ilyen, táskábadobós vésztartaléknak jó volt,de ezek az összetevők...

Matilda

2015. augusztus 25.

Eleinte tetszett az illata, de már furi szagúnak érzem. Nedvességével, tisztítóképességével, kiszereléssel, árral elégedett vagyok, viszont az összetevőkön nagyon meglepődtem. Többet nem veszem újra :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

MissNickole

2013. december 28.

Én az autóba vettem, hogy út közben is legyen nálam valami, ha épp ablakot mosok, tankolok, jeget kaparok a szélvédőről a koszos kezemet meg tudjam törölni és maximálisan bevált. Az olaj szint ellenőrzése, vagy a kúton történő kerékfújás után megtörlöm vele a kezem és szépen lehozza a vastag réteg koszt, az illata miatt pedig plusz pont. Nagyon kellemes és bár nem marad meg, de használat közben jólesik, hogy nem motorolaj szagom van kéztörlés után:) Sokáig nedves marad ha jól visszazárom, így tökéletes választás az útra, ráadásul csak 120 Ft egy zacskóval, abszolút kedvenc nálam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Szonya

2013. július 3.

Nem tudom ez hogyan zöldtea illatú, szerintem inkább tök erős Nivea vagy akármilyen krém illata van. Számomra nagyon zavaró, ha mértékkel lenne illatosítva, akkor simán elfogadnám. Nekem így nem frissítő, kézfertőtlenítőnek meg nem felel meg, úgyhogy elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.