Bio Capellin Steloma Tinktúra Hajritkulás Kezelésére, Telomeráz Serkentő, Őssejt-Vitalizáló

Egyéb

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   hajgyógyászok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chokie, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   hajgyógyászok
Kategória:   Hajápolók

Őssejt-serkentő összetevőket tartalmaz, valamint speciális olajkeveréket, magas anti-androgén koncentrátummal. Fűrészpálma termés és más anti-androgén hatású természetes kivonatokat is tartalmaz (5-alfa reduktáz enzim blokkolók). Érdemes megemlíteni, hogy androgenetikus alopécia nőknél is előfordul, főként a menopauza időszaka után. Természetesen tartalmazza a növényi hegszöveti őssejt kultúrát is, számos gyógynövénnyel együtt, orvosi körömvirág, levendula, flavonoidok, kamilla, csalán, kakukkfű, boróka citromfű.

chokie

2019. július 20.

Ha nem lenne ez a termék, valószínűleg semmi hajam nem maradt volna, úgyhogy egy nagyon lelkes használójává váltam ennek a termékcsaládnak, immáron 9 hónapja veszem újra (1 évre szerintem nekem 3 max 4 üvegcse lesz elég). Ez gyakorlatilag egy 'Varga hajcsepp'-szerűség, csak nekem a hajgyógyászom ajánlotta a kúra részeként, így a hajrutinom szerves részeként használom. Leírom a hajproblémám: Egy nagyon randa, zsíros korparéteg miatt vékonyodott el a fejbőröm, lett élettelen a hajam, tápanyaghiányosak a hagymák, és brutálisan elkezdtek hullani diffúzan. Hogy mitől? Hát sajnos fogalmam sincs... stressz, durva hajfestés szakszerűtlenül, sok édesség... (talán). Az tuti hogy valami életmódbeli dolog bezsírosította hajam, és először speciális termékekkel le kellett őket vakarni a fejbőrömről. Leírom, milyen termékeket használok a hajrutinomhoz, hátha valakinek segítek ezzel: 1, Bio Capellin Almo Milk fejbőrnyugtató (hajmosás előtt ezt az olajszerűséget masszírozom be a fejbőrbe, és rajta hagyom egy 10-20 percig, közben már törölközőbe csavarom a hajam) 2. Bio Capellin Sebofor hajfürdő zsíros korpa kezelésére (ez a sampon, nagyon keveset hasznélok belőle higítva) 3. Bio Capellin Cadumaxx krémpakolás diffúz hajhullásra 4. Bio Cpellin Sebomin krémpakolás zsírosodás kezelésére 5. a már említett Bio Capellin Steloma tinktúra (a 3. és 4. termékekből 6-7 pumpányit összekeverek icipici vízzel, és az 5. termékből 20 cseppel, és ezt teszem fel szigorúan a fejbőrre, a hajam végére pedig tetszés szerinti balzsamot használok, rajta hagyom 20-30 percig legalább, majd ismét egy hajmosás következik a 2.-es samponnal, majd egy újabb csöppnyi balzsammal ismét öblítés, zárásként pedig 30 csepp az 5. termékből a nedves fejbőrömbe.)
Mindezeket csak azért írtam le, hogy ezt ne vegye senki szentírásnak, mert nekem így lett előírva, és legyen tisztában azzal, hogy ez egy professzinális termék, önmagában nem használható. Valószínűleg egy megfelelően felkészített fejbőr kell hozzá, na meg, valakinek nem ajánlott (én nem értek hozzá). Nekem is 2 mikrokamerás fejbőrvizsgálat van már a hátam mögött, 3-4 hónap után gyönyörűe újraépült ettől a termékcsaládtól a fejbőröm, megjelentek a kis hajszálerek, és az új friss hajacskák. :) A többi termék összetevőit is érdemes megnézni, én ajánlom szeretettel mindenkinek ezeket a csodákat, 7-8 éves hajhullást küzdöttem le velük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Baicalin
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Scutellaria Baicalensisból származó összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő tudásában nem emelkedik ki a többi antioxidáns közül, annak ellenére, hogy több márka is csodaszerként állítja be.