Egyéb

Ár:   1890-7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2018. november 12.

Ár:   1890-7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

Bio-Oil, ÚJ, bontatlan, 60 ml
Ár: 3000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
Bio-Oil - 25ml ~ 1500Ft
Ár: 1500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
rekucee

2019. március 18.

A valaha volt legnagyobb pénzkidobás számomra... 4000 forintért vettem de 1 forintot nem ér. Sokmindent próbáltam már az arcomra, de azon kívül hogy hatástalanok voltak még pattanásokat is okoztak. Annyi helyen promózták már ezt a cuccot, hogy gondoltam egye fene beruházok rá. Kár volt... A régi pattikból hátramaradt hegekre szándékoztam használni, illetve reménykedtem hogy a bőrtónusomon is segít valamit. A doboz azt ígéri könnyedén beszívódik, ehez képest a legkisebb mennyiséget (2-3 csepp) sem szívja fel a bőröm, órákkal a felkenés után is vastagon olajos marad mindenhol. Az illata mondjuk egész kellemes. Sem a pattikon, sem a hegen sem a bőröm általános állapotán nem változtatott az ég világon semmit. Hidratáltabbnak sem érzem magam. Sőt én úgy érzem csak eltömítette a pórusokat mégjobban. Számomra egy hatalmas csalódás ez az olaj, 4000 forint ide vagy oda nálam a kukában landolt.

rekucee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

zsofiaa96

2019. március 18.

A striáim elhalványítására vettem, de nem váltotta be a reményeimet. Elkentem a hasamon egy fél üveget már, amikor rájöttem, hogy ez nem igazán jött be, ezért más, szárazabb testrészeimre szántam a maradék olajat. A szárazabb részeket nagyon jól táplálta, finom puha lett a bőröm. Nagyon kellemes illata van, lágyan ápol és pillanatokon belül beszívódik, nem lesz olajos a ruhám tőle. A striákon kívül nekem mindenre bevált.

zsofiaa96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

messin

2019. március 18.

Azért vettem mert már semmit nem találtam elég hatékonynak így tél végén a vízhiányos, száraz bőrömre. Esténként eloszlatom az arcomon, kicsit bemasszirozom és 10 perc múlva kenek rá éjszakai krémet.
Tökéletes!
A száraz foltokat, ami évek óta ugyanott előjön, eltüntette. Az arcbőröm teltebb simább a kisebb ráncok szépen halványulnak.
Az ajakherpesz után maradt heget gyógyítja.
Nem érdekel, mi van benne, de ez tuti ér valamit.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

Tökéletes!
Az ajakherpesz után maradt heget gyógyítja.
Nem érdekel, mi van benne, de ez tuti ér valamit.

Odri

2019. március 10.

Ajándékba kaptam egyet, örültem neki, hogy kipróbálhatom. A kisfiam bőre nagyon száraz télen, és ezzel kentem be fürdés után. Már reggel éreztem, hogy az az érdes rész a derekán sokkal puhább lett sőt, a kézfejemen (amiről szinte pereg a bőr annyira száraz) is sokkal sokkal sooookkkal puhább lett a bőr. Elolvastam mi van benne, el is rettentem attól a rengeteg paraffintól amit beletuszkoltak az olajba, de igazából nem érdekel most perpillanat annyira. Nem tudom mit csinál, de azt jól csinálja, így egyelőre 4 pontos.

Update: Terhesen kentem vele a hasam, és ami kicsi stria kijött, az nagyobb nem lett, ill. nem lett rondább. A meglévő striákat szerintem egy krém sem tünteti el, max valami orvosi kezelés. Most azért vettem újra, mert néhány anyajegyet le kellett szedetnem, és heg maradt utána. Kíváncsi vagyok, használni fog e, ha igen akkor felpontozom.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

zsofiab

2019. március 7.

25 ml-es kiszerelés vége fele járok, a fenekem lévő striákra használtam, de a helyzet változatlan maradt, sőt, sajnos közben híztam is kicsit és úgy látom, hogy további striák is megjelentek a használata mellett, tehát nem gondolom, hogy hatékony lenne erre a problémára, de ezek szerint nekem prevencióra sem volt megfelelő. Egyébként kellemes használni, az illata is jó, bár még jobb lenne ha semmi illata nem lenne.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Fehereszti

2019. március 6.

Nem rossz olaj, de szerintem borzalmasan túl van árazva. Gyógyszertárban, kismama boltban 4000 Ft a 60 ml adag, ami elég kevés és nem is ér ennyit. 12 hetes várandósan ezt kezdtem kenni, aztán ajándékba kaptam egy nagyobb adagot, de újra már nem veszem. Most 33 hetes vagyok, egy-két hete egy másik olajat használok (babylove), simán van olyan jó, sőt, és 900 Ft volt azt hiszem a 250 ml-es flakon. Az illata is jobb ez utóbbinak. A bio oil nem rossz termék, de sosem venném újra mert nem ér ennyit. Striám egy sincs egyelőre. :)

Fehereszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Bakermat

2019. március 5.

A terhességem miatt vettem, esténként bekenem vele a hasam, már a vége felé járok a várandósságomnak, de eddig nem jelent meg egy stria sem, persze ez lehet mázli is. A patikusno ajanlotta, a méregdrága stria ellenes szerekkel szemben. Mindenesetre a hasam nem feszül, nem viszket és puha lesz tőle. Lett pár ekcéma szerű kiütésem a terdhajlatomban, illetve a mellkasomon, ez a termék pár nap alatt eltüntette. Én elégedett vagyok vele, máskor is fogom használni.

Bakermat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

preka

2019. február 27.

arcra használom, esténként, máskor túl sok. amíg alszok, regenerálja a bőrömet, a hegeket láthatóan csökkenti. puha lesz a bőröm tőle nagyon, leviszi a gyulladásokat. nagyon szeretem. kicsi kiszerelés majdnem 3 hónapig elég volt.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Parapluie

2019. február 17.

Arcra használom, ajándékba kaptam tesztelésre. Én szeretem, a leglátványosabb hatása, hogy egy nyomkodásos rohamom után szépen megnyugtatja a bőrömet. A pattanás utàn visszamaradott hegeket segìti, hogy eltűnjenek. Apróbb mitteszereket okoz, de súlyosan nem tömíti el a pòrusaimat, ùgyhogy ahol hajlamos vagyok a miteszerekre, oda nem kenem.

Parapluie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

CeCeDrake

2019. február 10.

"Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust" - ez az ígéret. Ebből nem hoz semmit.
Azért vásároltam, hogy a vállamon elvakart pattik, amiket egy öblítő okozott, azok nyomait eltüntessem. Nem durvák, csak zavartak a szürkésbarna pöttyök. Hónapokig!!! kenegettem naponta 2x, de semmit nem ért.
Kellemetlen az illata is.
Ajánlják arcra is, de oda én nem merném kenni.
Számomra pénzkidobás volt.
Egy nagy szar ez...

(Azt meg aztán tényleg nem tudom hova tenni, hogy a külföldi oldalakon ez "BI-OIL PurCellin Oil", pl notinon is ezen a néven lehet vásárolni és a hivatalos honlapjuk is "Bi-Oil ®" néven írja pl. francia felhasználók számára. Ez valahol Bio, valahol meg Bi? Érdekes.)

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Kellemetlen az illata is.
Ajánlják arcra is, de oda én nem merném kenni.
Számomra pénzkidobás volt.
Egy nagy szar ez...

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.