Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Notino-n 1 690 Ft-5 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Notino, 1 690 Ft-5 980 Ft

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

Ár: 1 690 Ft-5 980 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500Ft , Eladó: evasimonyi
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest 3.kerület, fizetés: személyes átvétel lehetséges

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2021. szeptember 5.

Plasztikai sebész javaslatára használtam műtét utáni hónapokban. Szinte alig maradt hegem. Tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

georgia82

2021. augusztus 4.

Egy másik olajjal használtam felváltva reggel-este 9 hónapig és még szülés után is, nem lettek csíkjaim és nem húzódott a bőröm.
Nem tudom, hogy ez segített e, de legalább tettem valamit☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Nem tudom, hogy ez segített e, de legalább tettem valamit☺

Miruska

2021. július 31.

Most kezdtem a 3. trimesztert, eddig a Dm-es, Rossmann-os mama olajokat, krémeket használtam, de úgy vettem észre, hogy nem csak a régi striák éledtek újjá, hanem újak is keletkeztek, amik az előző terhességemnél csak az utolsó 2-3 hétben jelentek meg. Így újfent beneveztem a Bio oil-ra, hiába a csúnya összetevők, de mégis többet ér, mint ezek a sima olajok. Az ára viszont húzosabb lett...

Várandósságom alatt használtam a 2. trimesztertől a végéig. Esténként kentem be a hasam, combom, meg, amikor napközben hébe-hóba eszembe jutott. Elég jól bírta a hasam, de sajnos a végére kirepedezett, csíkos lett. Az a kérdés milyen lett volna, ha nem használom?! Amúgy szerettem. Az illata kellemes, elég folyós, de jól el lehet kenni, elég jól beszívódik. A következő babánál nem ezt fogom használni, bízom benne, hogy lesz jobb cucc, ami jobban megvédi a bőröm a striáktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Agnes91P

2021. július 28.

Szerintem a terhességi csíkok megjelenése nagyrészt genetika, úgyhogy csodát egy krémtől sem várok, ezt így elöljáróban leszögezném. A megfelelő vízfogyasztást is fontosnak tartom, pl én az első hetekben nem ittam valami sokat, csíkos is lett a mellem, de elég csúnyán :( Utólag nem tudom, hogy mennyit ér a kenegetés, a Bio Oilból már egy üveggel elhasználtam, most egy Panarom és egy Sanosan van terítéken. Nem hinném, hogy halványodtak volna a csíkok, viszont lehet, hogy megelőzésre tényleg beválik, mert így 25 hetesen a hasamon nincs egy darab csík sem (persze lehet, hogy majd lesz, mondom, van rá hajlamom). Határozottan közepesnek mondanám, mert sok hatást egyelőre nem látok (bár lehet, hogy veszek még egy üveggel és akkor hosszabb távon meglátjuk), viszont jól hidratál, a bőrszárazság miatti viszketésre használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

veronika16sasi

2021. július 12.

Terhességem alatt használtam, sok reményt fűztem hozza, kár volt. A terhesség korai szakaszában a melleimnél jelent megy egy két apró csík. Azonnal beszereztem a Bio Oilt, és napi 2x-3x használtam, 3 üveggel használtam el, de semmit nem használt, még megelőzésre sem volt jó. Szemely szerint nem ajánlom senkinek. (A hasam más termékkel kentem, szinten napi 2x-3x egy darab csík nem lett rajta.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

T.Edina

2021. június 16.

Hegre, striákra csodákra képes, öregedő vízhiányos bőrre is tökéletes. az adagolását megoldhatták volna másképpen (pl.:pumpa) nagyon folyik kevest nem lehet önteni belőle, nem szívodik fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Rebeka_R09

2021. június 14.

Nagyon szeretem, selymes és egységes lesz a bőröm tőle, és látható a halványító hatása is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

CsTami

2021. április 30.

Barátnőmtől kaptam a “maradékát” , hogy próbáljam ki, addig ne vegyek.. és milyen jó hogy szólt! (kismamapocak)
Kipróbáltam, de olvastam elotte az INCI-t...már akkor eldöntöttem hogy nem vásárolnám meg magamtól soha :/
Valószínű ha megvettem volna ennyi pénzért akkor valakinek a fejéhez vágom tudatlan vásárlóként... 😅
rettenetesen parfümös, szárítja a bőrömet, és pöttyös lett a hasam is tőle. Illetve amit elvileg striara/kismamaknak reklámoznak, abba hogy kerülhet retinol?
Eddig mindenhol ezt ajánlották, de közben megtaláltam az igazit.
Sajnálom pedig a csomagolása igényes, minőségi terméket sugall (bár ezt az “öntős” dolgot sose fogom megérteni egy olajnál. )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Eddig mindenhol ezt ajánlották, de közben megtaláltam az igazit.

Scara

2021. április 29.

2021.04.29. Hivatalosan is a legjobb, a kismamakrémhez hozzákeverve. 2 napja megszületett a kisfiunk és sehol egy csík! Minden kismamának szívből ajánlom. 🥰

2021.04.05. Azóta is ezt a mixet használom reggel-este és még most a 37. héten sincs sehol egy csík. 😊 A tinikori striáim is valahogy kisebbek lettek, illetve annyira elhalványodtak, hogy már csak akkor látszanak, ha úgy esik a fény az adott területre. Már csak pár hét, remélem továbbra is bírja velem a strapát. 😊

2021.01.10. Sosem gondoltam volna, hogy 6 hónapos kismamaként lesz olyan a bőröm, mint akit photoshopoltak. 😃 Bevallom, nem hittem a reklámnak, de egy barátnőm tanácsára kb.2 hete hozzákevertem ~30-40ml Bio-oil-t a kedvenc illatmentes és gyorsan beszívódó kismama krémemhez (Naturland) és azóta így használom.
Tizenévesen hirtelen nőttem és sajnos azóta vannak a csípőmön és a melleimen striák, de az utóbbi napokban azt vettem észre, hogy azok is már csak alig látszanak. Az olajat önmagában még nem próbáltam, mert nem szeretem ha sokáig kell várni amíg beszívódik, viszont az elmúlt hónapokhoz képest szembetűnő a változás, amit csak ennek tudhatok be.
Eddig új striáim nincsenek, a régiek múlnak, de úgy tudom a várandósság utolsó hónapja az, amikor hatványozottabban nő a pocak és nyúlik a bőr, szóval bízom benne, hogy továbbra is jól teljesít majd. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Mrk93

2021. április 21.

Jól hidratál és isteni az illata. Növési csíkokra/striákra vettem, azokon nem változtatott, de nem is vártam nagy csodát. Annak ellenére, hogy olaj, mégis könnyen beszívódik és nincs olajos érzet a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.