Egyéb

Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

Ár: 1900 Ft , Eladó: Lestine
Állapot: 3/4, képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Bio-Oil - 25ml ~ 1600Ft
Ár: 1600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Beiggi

2019. november 8.

Műtét utáni hegekre vettem, bár nem használtam 3 hónapig, nem lett szebb tőle sajna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

SugarB

2019. október 18.

Én annyira reménykedtem, hogy tényleg akkora csodaszer, de nekem sajnos nem vált be. De az is lehet hogy türelmetlen vagyok és leszoktam a rendszeres használatáról. Egy hónapi használtam minden nap, de sajnos az arcomat zsírosította a mellemen lévő striákat meg hidegen hagyta(pedig nem vészesek). Már egy éve megvan, kb a negyede maradt benne, ha olajra vágyik a bőröm rákenem mert sokszor száraz a lábaimon, de ahhoz meg drága...Puhít, simít, de azt más olaj is tudja ár érték arányban jobban is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

ria23

2019. október 16.

Anyajegy leszedés után maradt hegre vettem, de nem látom, hogy bármit is javítana rajta. Az illata kellemes, de nem tapasztaltam hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Ylion

2019. szeptember 8.

Narancsbőrös combomra kezdtem el használni. Eddig még a narancsbőrömet nem tűntette el, viszont jól hidratál, selymessé, puhává teszi a combomat. Nem kell belőle sok, így a 60 ml-es kiszerelés hónapokig elég nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

petra.kovari

2019. augusztus 7.

Egyelőre rettenetesen elégedetlen vagyok vele. A második trimeszter óta kenem naponta 2-szer a hasam. A harmadik trimeszterben így is megjelentek a vörös csíkok, úgyhogy megelőzésre teljesen hatástalan. Kenem tovább szülés után is, amíg elfogy, de biztosan nem veszem újra. Meglátjuk hogy javít-e rajtuk ha már kialakultak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Rozina33

2019. július 25.

Várandósságom alatt striáim lettek a hasamon, hiába kentem extra szűz oliva olajjal. Miután már megtörtént a "baj", találtam rá a Bio oil-ra. Szülés után kezdtem el kenni a még lila csíkokat és szépen bőrszínűre halványította őket, nem világos gyöngyszínűre. Kicsit egyeletlen maradt a bőröm, de még mindig érzem, hogy folyamatosan javul, így továbbra is használom a terméket. Most kilenc hónapos a gyermekem, szóval nem napok alatt javul a helyzet, de hosszú távon valóban beválik (legalább is nekem bevált). Nekem az illata is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

dzsungelszem

2019. július 15.

Egyik nyáron sajnos borzasztóan kipattogott a bőrőm az államnál, bőrgyógyász lett belőle. Elkeseredésemben találtam rá erre az olajra valahol és állítom, hogy ennek köszönhetem, hogy nem maradtak mély hegeim! Örökké hálás leszek!

Update: Újra vettem és ismét csodát művel a bőrömmel. Látványosan szebb lesz tőle! Sajnálom, hogy másoknak nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

umpalumpa

2019. június 30.

Minden amit reklámoznak, főleg agyon-, azzal szemben mindig ellenérzésem van.
Kaptam egy kicsit ajiba és sokáig tartogattam. Most nekiugrottam, mert épp szükségem lett testápolóra és rögtön megbántam, hogy nem hallgattam a belső hangra, hogy adjam tovább bontatalanul.
Lassan beszívódó, nehezen oszlatható cucc, szörnyű szúnyogriasztó szaggal. Szenvedés az érzés a bőrömnek és az orromnak. Ezek tetejébe pár perc után viszketni kezdtem a karom, a hasam és a lábszáram. Először az illatanyagokat okoltam, majd rájöttem, hogy a retinil palmitát is biztos rátesz az irritációra. Vannak striáim bőven, de nem hiszek az eltüntetés lehetőségében sem ennél a terméknél, sem másnál. Kisebb egyenetlenségek esetén talán a retinol-szerűség segít, de nekem nem éri meg az a vakarózás. Később még rosszabbodhat is hosszútávon.
A sarkamon még kipróbálom, aztán eldöntöm, hogy oda elhasználható-e. Arcomra nem merem kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Minden amit reklámoznak, főleg agyon-, azzal szemben mindig ellenérzésem van.

Bettii98

2019. május 23.

Nekem a 60 ml-es kiszerelésben volt meg. Hatása 0. Pattanás utáni hegekre használtam, de teljesen felesleges volt. Egész arcra semmiképp sem érdemes használni, csak a problémás területekre, mert pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

BekefiDorki

2019. május 21.

Striákra vettem. Nem használt túl sokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Striákra vettem. Nem használt túl sokat.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.