KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bio Oil

Ár:   3879-7716 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml, 125 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   3879-7716 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 125 ml és 200 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kacsuuszh

2018. április 17.

Ez egy igazi CSODASZER! Arcra használom egy hónapja reggel és este vékony rétegben. Az arcom már a 3. napon érezhetően puhább, hidratáltabb lett, és a tág pórusaim is mintha összementek volna. Kellemes illata van, könnyen felvihető, kevés kell belőle, így a nagy kiszerelés sokáig tart. Abszolút megéri az árát!

Kacsuuszh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Csopivezi

2018. április 14.

Elsősorban friss (2 hónapos) műtéti hegre vettem, eddig 2 hete használom, már szemmel látható az eredmény :) nemcsak halványabb, de simább, kevésbé megvastagodott a bőröm a vágás helyén. Az itt leírtak alapján próbáltam arcra pattanások ellen is, de több próbálkozás után felhagytam vele, semmit sem ért, csak emiatt nem 5 csillag. Amiért viszont megvettem, arra valóban tökéletes, bánom is kicsit, hogy előtte próbálkoztam egyáltalán a contractubex-szel meg a körömvirággal.

Csopivezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Panda

2018. április 10.

Arcra próbáltam alkalmazni, Egészen addig nem is volt gond amíg csak pontszerűen egy-egy helyre használtam...aztán felbátorodram és egyik este bekentem az egész arcom aminek az lett a következménye, hogy kitüremkedő mitesszereim lettek reggelre olyan helyeken is ahol soha nem voltak, szóval nem fogom erőltetni maradok az alkalmankénti helyi alkalmazásnál.
Sajnálom, hogy parfümözött.

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Sajnálom, hogy parfümözött.

szeronik

2018. április 5.

Striákra, terhességi csíkokra használtam hason és mellen, erre kifejezetten jó: látványosan javult a helyzet, kb. két hét alatt, nem tapasztaltam még ilyen hatásos eredményt semmilyen terméktől.
A friss terhességi csíkokat eltüntette, a korábbi terhességem csíkjait valamelyest halványította, de sajnos azokat megszüntetni nem tudtam.
Annak ajánlom, aki nemrég szült, nekik viszont nagyon.

Hátránya, hogy drága, de szerencsére nem fogy olyan gyorsan, nekem egy 60 ml-es kezelés elég volt a hasamra, mellemre, és még maradt is pici, azt most az arcomra használom, régi hegekre, de ott egyelőre nem tapasztaltam pozitív változást.

Az illata borzalmas (nagyanyáink régi szappanjait idézi), de amíg teszi, amit ígér, kit érdekel. Öt csillagos, nem hittem volna, de "csodaszer kategória".

szeronik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Annak ajánlom, aki nemrég szült, nekik viszont nagyon.

Vivcso

2018. március 21.

2hete hasznalom az olajat es nem hittem volna hogy valaha en megosztom a velemenyem barmilyen oldalon ,barmilyen temaban de errol muszaj beszelnem. 4eve kuzdom hormonalis acneval melyet sem az eros gyogyszeres kezeles, sem dieta, sem tobb szazezres csodat igero kremek nem vittek lejjebb. Nem hogy valamennyit nem segitettek de semennyit. Annyit nezegettem ezt az olajat es ugy banom nem vettem mar meg honapokkal ezelott mert a borom gyakorlatilag kicserelodott. Pontosan olyan szep tiszta homogen, egyenletes tonusu ,makulatlan mint annak idejen. En annyit ajanlanek aki mindenfele eros gyogyszeren vagy draga kremen agyal hogy eloszor ezt szerezze be . Ne tegye. Legalabbis mig ezt ki nem probalja. Az elejen nagyom feltem h keves lesz a borsos ara miatt. Ez tartott par napig mivel a masodik hetre en mar csak a periodusom miatti 3! pattira teszek egy kicsit. Hat nalam ez egy orok baratsag kezdete.
Egyebkent azert agyaltam ennyit ezen mert most ez furan hangzik de a termek design-ja nem vett meg engem annyira hogy elhigyjem ez valoban csodaszer. Adnek tobb csillagot ha lehetne 5nel tobbet. MUST HAVE !!!!

Vivcso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Kittens

2018. március 19.

Estére használom a borom reggel finom puha nagyon jól ápolja és nem érzem higy megfulladna a borom alatta , néha hidratalo krém be keverem 1-2cseppet:)

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

KisManka

2018. március 17.

Egy hegre vettem, sok sok agyalás után. Sajnálom hogy ennyit agyaltam rajta, mert hatásos.
Használom az arcomra is, meg igazából mindenhova ahova kell :D és nekem nagyon bevárt. Nyugtatja és hidratálja a bőrömet. Más olajjal nem éreztem ezt a hatást, úgyhogy én tuti hogy újra veszem ha elfogy!

KisManka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Rosier

2018. március 16.

Nagyon jól hidratál,a bőröm kellemesen selymes lett tőle.Elsősorban a pattanás utáni hegeimre használom,talán egy kicsit halványította is őket.
Az illatát nagyon szeretem,édeskés,kissé fahéjas.

Rosier
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Az illatát nagyon szeretem,édeskés,kissé fahéjas.

Merida933

2018. március 14.

Imádom! Az acnes bőröm megnyugszik tőle egy éjszaka alatt, és az illata is kellemes. Éjszakai krémbe csöpögtetve használom, nekem nagyon bevált! :)

Merida933
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

Beyuci

2018. március 10.

az első dobozon vagyok túl,azt hiszem ennél jobbat még nem használtam!az első terhességemnél szó szerint szétrepedt a bőröm (35kilót híztam),rengeteg striám van,a combomon és a csípőmön,illetve a hasamon is!hamar le is adtam a felesleget!nem tudom már,hogy hányféle krémet,olajat kipróbáltam,de ez tényleg egy csodaszer!halványodnak a csíkjaim,biztos,hogy nem válok meg tőle!!!!

Beyuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.