KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1890-7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2018. november 12.

Ár:   1890-7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

ntimo

2018. december 14.

Szerintem semmi extrát nem tud ez az olaj, viszont ehhez képest meg nagyon drága. Vagy egy évig használtam, de javulást semennyire sem vettem észre. Jól hidratál, de nem teljesíti amit ígér, nem éri meg az árát.
Nevéhez képest (bio) pedig elég sok benne a piros pötyi.

ntimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Nevéhez képest (bio) pedig elég sok benne a piros pötyi.

Erus15

2018. december 11.

Már régóta szemezgettem vele, de mindig drágának találtam és végül a beautyboxban benne volt. Gondoltam, hogy majd úgyse ér semmit, de azt kell mondanom, hogy tévedtem. A combom belső részén elég csúnya lilás színű striák vannak és már nagyon sokat javultak. Jelenleg 1 hónapja használom, de már a 2. héten látható volt a különbség. Viszont nem minden striára hat egyformán, valahol szépen tünteti el, valahol meg nem segít, nem tudom mitől függ.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

bee1

2018. december 2.

Kb. 2 hete kezdtem el használni. Jó pár heg van az arcomon amik eddig semmitől nem akartak eltűnni. Teljesen le vagyok nyűgözve, mert ettől az olajtól látok változást. Ráadásul a száraz orrkörnyékemet is teljesen jól rendbe rakta, az egész arcomon szoktam használni esténként hidratáló alá. Nagyon tudom ajánlani.:)

bee1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

AlinaV

2018. december 1.

Imádom!!!! Esténként csak ezt kenem fel az arcomra és valami csoda! Télen a hidratáló krémem elött is ezt viszem fel az arcomra.Két éve használom amikor egy anyajegyet műtöttek le az államról a plasztikai sebész ajánlotta a hegre, csodálatosan gyógyult tőle és szinte nem is látszik hol volt a heg.. Szerintem a Bio Oil-nak is köszönhető :)

AlinaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

nyuszo

2018. november 30.

Újabban könnyen kiszárad, és kipirosodik a homlokom, és az orrom töve...
Ezeket az érzékeny részeket kenegetem napjában ezzel az olajjal, és sokkal jobb lett tőle!
A teljes arcomat csak radírozás után szoktam vékonyan bekenni vele, és másnapra bársonyosan puha lesz!
Hosszútávú eredményekről még nem tudok beszámolni, mert csak pár hete használom.....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

Újabban könnyen kiszárad, és kipirosodik a homlokom, és az orrom töve...

Annie25

2018. november 30.

Valamelyik nap sajnos sikerült a konyhában elég durván megégetni az alkaromat:( aztán eszembe jutott, hogy utóbbi glamour napokon beszereztem egy Bio oilt és miután elkezdett begyógyulni a seb elkezdtem használni naponta 2x. 1 hét után kb semmi nem látszódott a káromon, se heg, se semmi! Egyszerűen fantasztikus! Pedig nagyon érzékeny bőrű vagyok, minden apró sebhely megmarad rajtam. Csak ajánlani tudom! Szerintem csodaszer!

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

dzsungelszem

2018. november 25.

Egyik nyáron sajnos borzasztóan kipattogott a bőrőm az államnál, bőrgyógyász lett belőle. Elkeseredésemben találtam rá erre az olajra valahol és állítom, hogy ennek köszönhetem, hogy nem maradtak mély hegeim! Örökké hálás leszek!

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

CeCeDrake

2018. november 18.

Akinek érzékeny a bőre, meg ne vegye! Konkrétan többet árt, mint használ!
Számomra pénzkidobás volt.
Egy nagy szar ez...

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Akinek érzékeny a bőre, meg ne vegye! Konkrétan többet árt, mint használ!
Számomra pénzkidobás volt.
Egy nagy szar ez...

bernadettu

2018. november 17.

Kupon napokon vettem, szóval lassan egy hónapja használom, de nem tapasztaltam még változást a striákon és a hegeken, amire kenegetem.
Kitartok és elhasználom a terméket, de elég lelombozó, hogy még nincs szemmel látható változás.
Az illata viszont nagyon zavaró a számomra, és mintha kicsit irritálná a bőröm, szóval nem tudom elképzelni, hogy ez érzékeny bőrre alkalmas.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

ciska

2018. november 7.

Kb 1 hónapja használom ezt az olajat. A fenekemen vannak striák azokat szeretném eltüntetni/halványítani de eddig nem sok sikerrel, de azért még próbálkozom hátha.. Az illata nagyon jó, és a bőröm is puha tőle.

ciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.