Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

Ár: 4000 , Eladó: Dalmi56
Állapot: 2/3-a megvan, Helyszín: Veresegyház, fizetés: Személyes átvétel Veresegyházon és környékén vagy Foxpost-tal küldöm, fizetés utalással

KMoncsi

2022. szeptember 13.

Kamaszkoromból maradtak kisebb hegek az arcomon a pattanások után. Mióta használom a terméket, minimális halványodást tapasztaltam (2 hónap), heti 1-2 alkalommal használom, van hogy az arckrémembe keverem bele a könnyebb felszívódás érdekébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

laracroft

2022. augusztus 15.

Nekem sehogy se szívódik fel gyorsan, de bár ez lenne az egyetlen gondom vele. :)
Az illatát szeretem, és én is gyakran keverem más, striákat megelőzni kívánó krémekkel, ráadásul az egész terhességem alatt használtam (már csak egy hetem van vissza), de hogy segített-e, vagy sem, azt csak a Jóisten tudja. Kollagén fogyasztása, egészséges táplálkozás, folyamatos sport, napi minimum kétszeri, de inkább háromszori kenés mellett, is ugyanaz az eredmény: a nyolcadik hónapig semmi, azóta viszont kirepedt a hasam. :( Hiába, a genetikát nem lehet legyőzni, akármelyik gyártó akármit is állít a termékéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Hanna8814

2022. július 22.

Krémmel keverve gyorsan felszívódik és nagyon jó az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

Krémmel keverve gyorsan felszívódik és nagyon jó az illata

Klayura

2022. március 24.

Tini koromban történt hirtelen növés és elhízás miatt lett jó pár striám. Nem olyan sok, viszont szélesek és mélylila színük van, a hasamon kimondottan zavarnak. Most hogy fogyásnak indultam végre, szerettem volna valamivel segíteni a bőrömnek a szépülésben és a feszesítésben. Arról nem is beszélve, hogy a striáim az önbizalmamra is rányomták a bélyeget.
Összességében az itt olvasottak után döntöttem úgy, hogy megveszem a 25 ml-es változatot, úgy voltam vele, hogy 2000 forintért megér egy próbát.
Nos, meglepően jól és viszonylag hamar beszívodik. Hétfőn kezdtem el használni, ma csütörtök van amikor ezt írom, és már most látom a javulás jeleit. Határozotttan halványodnak a csíkok. Felkaromon lévő lilás-pirosas csíkok már majdnem teljesen "fehérek" tehát szinte már ott sincsenek. Nagyon meglepő számomra, ez a gyors változás. Remélem marad a csoda hatás, illetve mire elhasználom a pici flakont, remélem a hasamról is eltűnnek a csíkok. Szükség esetén valószínűleg újra fogom vásárolni.

Én ajánlom, DE sose feledjétek, hogy nem vagyunk egyformák! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Én ajánlom, DE sose feledjétek, hogy nem vagyunk egyformák! :)

Pumi

2021. december 20.

Nem szívódik be... Borzalmas, mint a napraforgó olajban lennék. Tocsog az egész, nem szárad. A ruhákat osszekeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 20.

bamaga

2021. november 2.

Először egy krémmániás beauty boxban próbáltam ki, mivel éppen első kisfiam vártam, azóta többször is megvettem, hogy a hasam hidratáljam terhesség alatt és után. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

reka9123

2021. október 25.

Nagyon sokat használtam a várandósság alatt, folyamatosan kenegettem vele a hasam (később ugye pocakom), a combom, fenekem, cicim, mindenem! Nem tudom ugyan, hogy ennek köszönhetően e, de egy darab striám nem lett!
VISZONT! Olvastam, hogy vágásokra, hegekre is jó lehet, így én megpróbáltam a császármetszésem is “kezelni” vele, de ott sajnos nem művelt csodát. 😔 Ugyanolyan, mint volt, kis túlzással, pedig már egy év is eltelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2021. szeptember 5.

Plasztikai sebész javaslatára használtam műtét utáni hónapokban. Szinte alig maradt hegem. Tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

georgia82

2021. augusztus 4.

Egy másik olajjal használtam felváltva reggel-este 9 hónapig és még szülés után is, nem lettek csíkjaim és nem húzódott a bőröm.
Nem tudom, hogy ez segített e, de legalább tettem valamit☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Nem tudom, hogy ez segített e, de legalább tettem valamit☺

Miruska

2021. július 31.

Most kezdtem a 3. trimesztert, eddig a Dm-es, Rossmann-os mama olajokat, krémeket használtam, de úgy vettem észre, hogy nem csak a régi striák éledtek újjá, hanem újak is keletkeztek, amik az előző terhességemnél csak az utolsó 2-3 hétben jelentek meg. Így újfent beneveztem a Bio oil-ra, hiába a csúnya összetevők, de mégis többet ér, mint ezek a sima olajok. Az ára viszont húzosabb lett...

Várandósságom alatt használtam a 2. trimesztertől a végéig. Esténként kentem be a hasam, combom, meg, amikor napközben hébe-hóba eszembe jutott. Elég jól bírta a hasam, de sajnos a végére kirepedezett, csíkos lett. Az a kérdés milyen lett volna, ha nem használom?! Amúgy szerettem. Az illata kellemes, elég folyós, de jól el lehet kenni, elég jól beszívódik. A következő babánál nem ezt fogom használni, bízom benne, hogy lesz jobb cucc, ami jobban megvédi a bőröm a striáktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.