Egyéb

Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edóka22, Módosítva: 2020. március 18.

Ár:   1890 Ft, 3790 Ft és 7716 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 60 ml, 125 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Speciális hidratáló olaj ápoló arcra és testre

• A, E vitaminokkal valamint növényi kivonatokkal kialakított
  • Egy forradalmian új összetevőt, PurCellin olajat, egy könnyű és nem zsíros formulát tartalmaz
  • Finomítja és tonizálja a hegeket, striákat miközben javítja az egyenetlen bőrtónust
  • A bőr puhább, simább, hidratáltabb és fiatalosabb lesz
  • Hipoallergén, alkalmas az érzékeny bőrre

Ár: 1900 Ft , Eladó: Lestine
Állapot: 3/4, képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Bettu

2020. július 7.

A tv-ben hallottam a Bio-Oilról, aztán a krémmániás vélemények meggyőztek, hogy arról, hogy kipróbáljam. . Bár csodát nem vártam tőle, másnap elmentem a gyógyszertárba és megvettem. kb. 2 hete használom a striáimra. Semmi változást nem látok, de el fog fogyni. Az illata kifejezetten tetszik, emellett jól hidratál, és kellemesen selymes lesz tőle a bőröm.

Uodate: A régi striáimat szépen halványította, már nem is feltűnőek. Nyílván alapból is halványodott. Viszont sajnos a karantén alatt felszedtem pár kilót, és csúnya lett a combom. Volt még otthon a régiből is, de elég későn vettem rá magam, hogy mindennap kenegessem, remélem azért így is hatásos lesz. Vettem most egy kisebb kiszerelést. :) Reménykedek a legjobbakban. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Prya

2020. június 23.

Diszkrét tégely, kellemes illatú én kifejezetten szeretem az illatát. Kismamaként a férjem minden éjjel bekent, konkrétan csak a lábujjhegyemet hagyta ki :D Kitartó munkájának köszönhetően a bőröm terhesség során (+20kg) és szülés után (-15kg) is szép, hibátlan :) Ette a bőröm, viszont olajos réteget hagy maga után, így én a "nem sajnálom pizsimet" vettem fel, összepacsmagolni :D Előkerült egy bontatlan csomagolás, amit senkinek nem tudtam tovább passzolni, így elkezdtem az arcomra használni éjjel. Pihe puha lesz tőle a bőröm, nem pattogzom ki tőle, viszont halványítását én nem tapasztalom. Mivel én terhességemre vettem így én emiatt nem vonok le pontot, még így is szeretem, hogy "csak" hidratálja a bőröm, de azt nagyon! Ja és 1 tipp terhesség során érdemes belőle nagy kiszerelést venni, mert azt gondolná az ember, főleg kis pocakkal, hogy sosem fogy el, de aztán... ahogy nőnek a "felületek" mintha jobban is igényelné a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Halcyon

2020. június 5.

Nagyon jó bőrnyugtató és hidratáló. Imádom az illatát is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Nagyon jó bőrnyugtató és hidratáló. Imádom az illatát is!

pankalany

2020. június 4.

Arcomra nem merem használni de a terhességi csíkok megelőzése kezelés kapcsán már 2. adagot használom. Az illatát nem szeretem, kismama ként minden erősebb szagra érzékeny vagyok így először félre is raktam, és elkezdtem a Palmers stria elleni krémjével kenegetni a pocakomat. Valamiért mostanában inkább ezért nyúlok (elmúltak a rosszullétek így az illatát már el tudom viselni) plusz ebben a sarkvidéki időjárású májusban jobban esett a bőröm ék az olaj. Ha melegszik végre, akkor a nagy nyári melegben lehet majd visszatértek a Palmershez, de egyenlőre elégedett vagyok az olajjal és a pihepuha bőrérzettél amit okoz. Este használom, gyorsan felszívódik, nem ragad. Hogy a csíkokkal hogy boldogul? Majd a terhesség után updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

Nixe

2020. június 4.

Egész jó olaj, de kicsit drága a képességeihez. Kellemes az illata, jól beszívódik, nem lettek (még) striáim. Kombinálva használom a DM-ben kapható Babylove Mama Ápoló Olajjal, mert az zsírosabb, inkább ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

sütismacska

2020. május 16.

Striák megelőzésére vettem, nyoma sincs a terhességnek a bőrömön.
Finom az illata, jól kenhető.
Olajos réteget hagy a bőrön, de ez szerintem megbocsájtható.
Az adagolásra viszont kitalálhatna valamit a gyártó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Striák megelőzésére vettem, nyoma sincs a terhességnek a bőrömön.
Finom az illata, jól kenhető.
Olajos réteget hagy a bőrön, de ez szerintem megbocsájtható.
Az adagolásra viszont kitalálhatna valamit a gyártó.

Sisszy

2020. április 14.

Terhességem alatt használtam, nagyon szerettem. Gyorsan beszívódik és kellemes az illata is. Nem tudom, hogy ennek köszönhetően-e, de nem lettek striáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Mirtil

2020. április 13.

Ajándékba kaptam, egyébként nem adnék ki ennyit egy paraffinolaj-alapú olajra.
Hidratált, amennyire egy bármilyen olajtól elvárható, az illata is tetszett, de a striákkal nem csinált semmit.
Az ember azt hinné, hogy ez egy természetes bio valami a neve és ára alapján, közben meg tele van piros pöttyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Ajándékba kaptam, egyébként nem adnék ki ennyit egy paraffinolaj-alapú olajra.

orsssi

2020. április 13.

3 hónapja használom a terhességi striák és a pattanás hegek eltüntetésére. Talán minimálisan halványította őket, de többet vártam. Használom továbbra is, hátha több idő kell neki. Illata, állaga szuper, hamar beszívódik!

Update: a striákat szépen elhalványította, viszont a pattanás hegeken, ill. a bőrképemen nem javított. Sőt, mintha ki is pattognék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

kata07

2020. április 7.

Ajándékba vettem egy 60 ml kiszerelést. Nagyon megvagyok vele elégedve.Főleg a téli időszakban használom amikor csont száraz a bőröm.Este használom mivel kicsit nehezen szívódik be a bőrbe,Nem hagy zsíros érzetet.Másnap reggel üde friss bőrt eredményez.Mindenképp újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.